لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۳۶

اتحاديه فوتبال اروپا محل برگزاری دو مسابقه را جابجا کرد - 2003-12-01


ترتيب دهندگان مسابقات مرحله نهايی جام فوتبال ملت های اروپا در سال ۲۰۰۴ ميگويند که متعاقب قرعه کشی روز يکشنبه در شهر ليسبون نگرانی امنيتی خاصی ندارند. اتحاديه فوتبال اروپا، يوفا، فوراً پس از انجام قرعه کشی اعلام داشت که ۲ مسابقه در جام ملت های اروپا از اماکن مقرر فعلی شان به ورزشگاه هايی بزرگتر در شهرهايی بزرگتر جابجا خواهند شد.

مسابقه بين تيم های ملی فوتبال انگلستان و کرواسی در گروه B در تاريخ ۲۱ ماه ژوئن آينده بجای کوُئيمبرا در شهر ليسبون برگذار خواهد شد. ضمن اينکه مسابقه آلمان در برابر هلند در گروه D در ۱۵ ژوئن از شهر آويرو به اوپورتو منتقل ميشود.

اين در حالی است که انگلستان بار پيش تا بيرون افکنده شدن از جام ملت ها در سال ۲۰۰۰ در بلژيک و هلَند فاصله ای بسيار نزديک داشت زيرا اوباش و اراذل انگليسی مسابقات فوتبال را برهم ميزدند، ولی حال سازمان دهندگان جام ميگويند که تغيير در اماکن برگزاری مسابقات تنها و تنها برای آن است که ظرفيت جمعيت بيشتری فراهم آيد.

خانم ياسينتا جانستون، سخنگوی ترتيب دهندگان جام ملت های اروپا در سال ۲۰۰۴، ميگويد: « بالقوه مشتاقان زيادی به تماشای مسابقات خواهند آمد و ما ميخواهيم به آنها رسيدگی کنيم.»

لازم به يادآوريست که در اين قرعه کشی ۱۶ تيم به ۴ گروه ۴ تيمی تقسيم شدند:
گروه A پرتغال، يونان، اسپانيا و روسيه
گروه B فرانسه، انگليس، سوئيس و کرواسی
گروه C سوئد، بلغارستان، دانمارک و ايتاليا
گروه D جمهوری چک، ليتوانی، آلمان و هلند
دوازدهمين دوره مسابقات جام ملتهای اروپا با انجام مسابقه بين تيمهای پرتغال و يونان از گروه A در تاريخ ۱۲ ژوئن ۲۰۰۴ ( ۲۴ خرداد ۱۳۸۳ ) بطور رسمی آغاز خواهد شد.

XS
SM
MD
LG