لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۰۸

علی كريمی: لبنان حريف قدری نيست، نگرانی از غيبت لژيونرها وجود ندارد  - 2003-11-26


علی كريمی با اشاره به عدم حضورش در تركيب تيم ملی برای بازی برگشت با تيم لبنان گفت: نگرانی از بابت عدم حضور چند بازيكن اصلی وجود ندارد چرا كه لبنان حريف قدری نيست.
وی كه به علت دو اخطاره بودن در بازی مقابل لبنان، حضور نخواهد داشت، در گفت ‌وگو با خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: تيم لبنان در اندازه‌هايی نيست كه بتواند نتيجه‌ بازی را آن هم در ايران تغيير دهد.
كريمی با تاكيد بر آمادگی همه‌ بازيكنان تيم ملی، تصريح كرد: بازيكنان از هماهنگی و انسجام بالايی برای كسب امتياز اين بازی برخوردارند و نفراتی كه بر روی نيمكت هستند در سطح بسيار خوبی از آمادگی به سر می ‌برند.
علی كريمی با ارزيابی مثبت از عملكرد تيم ملی در چند بازی اخير، گفت: ملی پوشان از روحيه‌ بالايی برخوردارند چرا كه در دو سه بازی آخر نتيجه‌ خوبی را كسب كرده‌اند، البته اتفاقات حاشيه‌ای ديدار مقابل كره‌ شمالی تاثيری در روحيه‌ بازيكنان نداشته است ولی آن اتفاق به فوتبال ملی ‌مان لطمه زد و انعكاس بسيار بدی نيز در كشورهای آسيايی و جهان داشت.

وی در ادامه ابراز اميدواری كرد: با برنامه ‌ريزی‌ های فرهنگی برای تماشاگران، اتفاقاتی نظير مسايل حاشيه‌ای ديدار برابر كره‌ شمالی تكرار نشود.
كريمی در ادامه گفت: در وضعيت بسيار خوبی از لحاظ آمادگی جسمی و تاكتيكی به سر می ‌برم ولی به علت دو اخطاره بودن، در اين بازی نخواهم بود ولی برای بازی برابر كويت خود را آماده ‌تر خواهم كرد.
بازيكن تيم الاهلی امارات، با اشاره به وضعيتش در الاهلی، اضافه كرد: تيم الاهلی نتايج خوبی را در بازی ‌های جام حذفی كسب نموده است و چون تا بعد از جام ملت‌های آسيا، بازی ‌های ليگ تعطيل خواهد بود، در تمرينات تيم ملی شركت خواهم كرد و تا پايان قراردادم با تيم الاهلی، برنامه‌ خاصی جهت پيوستن به تيم ديگری در نظر ندارم.

XS
SM
MD
LG