لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۴۷

آيا سايت قرعه کشی لاتاری گرين کارت توسط دولت ايران بسته شده؟ - 2003-11-25


اطلاعيه اينترنت بخش فارسی صدای آمريکا ۲۵نوامبر ۲۰۰۳

در مورد ايميل ها و سوآلات مربوط به لاتاری گرين کارت، دوستان عزيز را دعوت می کنيم به صفحه "قرعه کشی گرين کارت" و برای راهنمايی های بيشتر به صفحه "اطلاعات" در سايت ما رجوع کنند. آدرس سايت ما همچنان voanews.com/Persianwww. است.

اگر چنانچه سايت به روی شما بسته است، لطفاً برای ما ايميل بزنيد، به آدرس ankbut@voanews.com

متاسفانه در مورد جزئيات حقوقی، اداری و نحوه پر کردن فرم، ما قادر به برطرف کردن مشکلات مشخص تر در اين زمينه نيستيم. شايد در چنين مواردی بهتر باشد با يک وکيل در امور مهاجرت و يا با وزارت امور خارجه ايالات متحده که مسئول اين امر است تماس گرفته شود. هنوز تا ۳۰ دسامبر که پايان مهلت ثبت نام برای گرين کارت ۲۰۰۵ است فرصت برای کسب اطلاعات بيشتر وجود دارد.

ضمناً يادآوری می کنيم که اين ثبت نام رايگان است، بنابراين سايت هايی که برای انجام اين کار تقاضای پول می کنند ربطی به دولت آمريکا ندارند و شايسته است در مورد اينگونه سايت های مجهول الهويه با دقت عمل شود، حتی اگر آدرس سايت آنها طوری انتخاب شده باشد که شبيه به سايت های دولتی و رسمی باشد.

نکته ديگری که جای تاسف دارد اين است که جمهوری اسلامی يا نهادهايی در دولت ايران، بدون اعلام رسمی و قانونی، دست به بستن سايت های اينترنتی، منجمله سايت قرعه کشی گرين کارت زده اند. در چنين مواردی نيز بايد از پراکسی برای دور زدن فيلتر استفاده شود و يا يک ايميل برای ما ارسال کنيد. ما در حال بهبود بخشيدن به کيفيت پراکسی هايی هستيم که در روزهای اخير بسته شده است. اينترنت بخش فارسی صدای آمريکا

XS
SM
MD
LG