لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۶

رحمان رضايی به تيم ملی فوتبال ايران در بيروت ملحق شد - 2003-11-19


رحمان رضايی بازيکن ايرانی باشگاه "مسينا" ايتاليا، روز سه شنبه از آتن وارد بيروت شد تا در ترکيب بازى چهارشنبه شب تيم ملی فوتبال ايران در مقابل لبنان حضور داشته باشد. به گزارش خبرگزاری ايرنا، رضايی پس از ورود به بيروت در گفت و گو با خبرنگار اين خبرگزاری، سطح آمادگی و روحيه خود را براى حضور در بازى فردا شب خوب و رضايت بخش توصيف و تصريح کرد : همه چيز براى انجام يک ديدار قدرتی و جوانمردانه ميان دو تيم ايران و لبنان مهيا شده است .
وى در مورد ميزان شناختش از تيم ملی لبنان گفت : اطلاعات اندکی از تيم حريف دارم و می دانم که به دنبال دو شکست سنگين اين تيم تغييراتی در کادر رهبرى آن ايجاد شده است . به گفته رضايی لبنان قطعا تمام تلاش خود را براى جبران نتايج قبلی به کار خواهد بست و کاپيتان جوان اين تيم در اولين بازى خود در اين سمت شرايط و مسئوليت سختی خواهد داشت .

بازيکن ايرانی تيم "مسينا"ى ايتاليا در خصوص وضعيت فعلی تيم ملی فوتبال ايران گفت : اين تيم ظرف يک ماه گذشته توانسته است تا حد زيادى نقصهاى خود را جبران کند و اين امر نشانگر و مرهون تلاش مربيان تيم است . وى در مورد بازتاب حادثه بازى چهارشنبه گذشته ميان ايران و کره شمالی گفت : اين رويداد براى ايتاليايی ها بسيار عجيب بود که طرفداران تيم ملی يک کشور در شرايطی که تيمشان يک بر صفر جلو باشد، به رفتار خشونت آميز دست بزنند و موجب توقف بازى بشوند.

به گفته رضايی اين گونه رفتارها در مواردى که تيم در وضعيت بد يا در حال باخت باشد طبيعی به نظر می رسد، اما در شرايط عکس اين وضعيت، بروز چنين حوادثی سابقه ندارد. وى در عين حال افزود : افراط گرايی تيم ملی کره شمالی در ترک زمين نيز قابل تامل است ، زيرا براى افکار جامعه ورزشی اين موضوع که تيم کره در اثر يک رويداد ساده زمين را ترک کند قابل پذيرش نيست و نشان از ضعف اين تيم دارد.

XS
SM
MD
LG