لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۷

نتايج مسابقات اين هفته جام قهرمانی فوتبال اروپاEuro2004 - 2003-11-17


تيم ملی اسکاتلند در استاديوم همدن پارک در شهر گلاسگو در سرزمين اسکاتلند با نتيجه ۱ بر صفر ملی پوشان فوتبال هلند را مغلوب کرد... که اين مسابقه رفت در دور راه يابی به مرحله نهايی جام ملت های اروپا برگذار شد.

جيمز مک فدن در دقيقه ۲۲ تنها گل مسابقه را به ثمر رساند و به اين ترتيب، تيم اسکاتلند يک گام ديگر به شرکت در مسابقات جام ملت های اروپا در سال آينده در خاک کشور پرتغال نزديکتر شد. مسابقه بازگشت اسکاتلند و هلند روز چهارشنبه در شهر آمستردام در هلند خواهد بود.

در يک مسابقه ديگر راه يابی به جام ملت های اروپا تيم ملی فوتبال اسپانيا در مقابل ۵۵ هزار مشتاق در استاديوم شهر والِنسيا در اسپانيا با نتيجه ۲ بر ۱ نروژ را با باخت آشنا کرد. رائول در دقيقه ۲۱ برای اسپانيا گل زد ولی نروژ پيش از هافتايم با گل استفن ايورسن نتيجه را برابر کرد، تا آنکه هنينگ بِرگ، بازيکن تيم ملی نروژ، به اشتباه توپ را در دروازه خودی جای داد و يک پيروزی به تيم ميزبان، اسپانيا، تقديم کرد.

در همينحال، در شهر مسکو تيم های ملی فوتبال روسيه و ولز در دور راه يابی به مرحله نهايی جام ملت های اروپا بدون گل به تساوی دست يافتند. کرواسی و اسلووانی هم در اين دور مسابقات ۱ بر ۱ در شهر زاگرب در کرواسی مساوی شدند... که دادو پِرسو در دقيقه ۵ با گل خود ميزبان را جلو افکند ولی ارمين سيل ياک ۱۷ دقيقه بعد برای اسلووانی يک گل به ثمر رساند و نتيجه را مساوی کرد. در مسابقه ديگر تيم ملی فوتبال ليتوانی ترکيه را با نتيجه 1 بر صفر شکست داد.

تا کنون پرتغال که ميزبان جام ملت های اروپا خواهد بود و ۱۰ تيم ملی ديگر به جام راه پيدا کرده اند و ۱۰ تيم ديگر در حال انجام مسابقات رفت و برگشت هستند تا ۵ کشور باقيمانده برای شرکت در جام را تعيين کنند.

XS
SM
MD
LG