لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۲

اندی راديک نفر اول تنيس مردان جهان - 2003-11-14


اندی راديک تنيس باز آمريکايی بدون اينکه حتی نياز به برداشتن راکت تنيس داشته باشد در روز چهارشنبه در آخرين تورنمنت فصل تنيس، در جام استادان، که در هيوستون تکزاس برقرار است، رتبه اول تنيس مردان جهان را از آن خود کرد.

آندره آغاسی در مسابقه خود با خوان کارلوس فررو تنيس باز اسپانيايی، بعد از اينکه ست اول را واگذار کرده بود، توانست با يک بازی خوب و با قدرت نبض مسابقه را در دست گرفته و نهايتأ مسابقه را با نتيجه 2-6، 6-3، 6-4، بنفع خود بپايان رساند.

اين دومين شکست برای فررو نفر دوم تنيس جهان، در اين تورنمنت محسوب شد و با دو باخت فررو شانس اينکه بدور نيمه نهايی رسيده و بتواند با آوردن امتياز کافی مقام اولی تنيس جهان را از کف راديک در بياورد را از دست داد.

آندره آغاسی برای رسيدن به دور نيمه نهايی اين تورنمنت بايد از سد حريف آرژانتينی خود ديويد نعلبنديان در بازی بعدی ميان ايندو بگذرد.

در يک بازی ديگر اين دور مسابقات قهرمان امسال ويمبلدون، راجر فدرر از سوئيس، ديويد نعلبنديان را برای اولين بار در شش مسابقه ای که ايندو تا اين تاريخ با هم داشته اند، توانست با نتيجه 6-0، 6-3، شکست دهد. پيروزی آغاسی بر فررو، اين شانس را به فدرر داد که به نيمه نهايی راه پيدا کند.

XS
SM
MD
LG