لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۵

تلاش روزنامه نگاران ايرانی برای پيوستن به فدراسيون بين المللی روزنامه نگاران - 2003-11-13


آرش ايرانی

حسين باستانی ، دبير انجمن صنفی روزنامه نگاران ايران ، می گويد كه اين انجمن به دنبال پيوستن دائم به فدراسيون جهانی روزنامه نگاران (IFJ) است. انجمن صنفی روزنامه نگاران ايران تاكنون به صورت عضو وابسته با اين فدراسيون همكاری كرده است.

باستانی با اشاره به مزايای پيوستن ايران به فدراسيون بين المللی روزنامه نگاران ياد آور می شود : (( با داشتن حق رأی در اين فدراسيون ، انجمن می تواند آرا و نظرهای صاحب نظران كشور را در زمينه روزنامه نگاری در اجلاس سالانه آن بيان كند و بر تصميم های اين فدراسيون اثرگذار باشد. ))

دبير انجمن صنفی روزنامه نگاران ايران همچنين استفاده از برنامه ها و كارگاه های آموزشی شوراهای وابسته به اين فدراسيون را از ديگر مزايای عضويت دائم در آن معرفی می كند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ايرنا) ، فدراسيون بين المللی روزنامه نگاران سالانه شورای وابسته به همايش ها، سمينارها و كارگاه های آموزشی برای روزنامه نگاران برگزار می كند كه شركت در اين برنامه ها می تواند در ارتقای سطح حرفه روزنامه نگاری در ايران موثر باشد.

حسين باستانی در پايان خاطر نشان می كند : ((تلاش ما اين است كه كميته اجرايی اجلاس اين فدراسيون پيش از نشست سالانه اين انجمن كه خردادماه سال آينده برگزار خواهد شد، تقاضای ما را برای عضويت دائم بپذيرد.))

XS
SM
MD
LG