لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۲۶

تيم ملی بيس بال آمريکا از گردونه رقابتها برای راه يافتن به المپيک آتن حذف شد - 2003-11-08


تيم ملی بيس بال ايالات متحده آمريکا که مدافع عنوان قهرمانی المپيک است، سال آينده در بازی های المپيک تابستانی شهر آتن در کشور يونان حضور نخواهد داشت، و اين در پی تحمل يک باخت شگفت آور در مقابل مکزيک است.

تيم بيس بال آمريکا که عمدتاً مجموعه ای است از بازيکنان آمريکايی ليگ های پائينتر بيس بال روز جمعه در شهر پاناما سيتی با نتيجه ۲ بر ۱ مغلوب رقيب خود شد. اين شکست در دور يک چهارم نهايی تيم بيس بال امريکا را از گردونه رقابتها برای راه يافتن به بازی های المپيک آتن حذف کرد.

اين در حالی است که تيم بيس بال آمريکا در زمره اميدداران کسب مدال طلا در بازی های المپيک آتن بود ضمن اينکه اين احتمال شديد وجود داشت که بازيکنان بيس بال حرفه ای معروف مانند "راجر کلمنس" برای بازی در المپيک آتن به تيم ملحق شوند.

تامی لاسوردا، سرمربی تيم ملی بيس بال آمريکا در بازی های المپيک سيدنی در سال ۲۰۰۰، تيمی که عنوان قهرمانی را ازآن خود کرد، اين امر را که تيم بيس بال آمريکا در المپيک آتن حضور نخواهد داشت يک شوک و مايه شرم خواند. دو تيم فيناليست در دوره بازی های جاری در پاناما سيتی به المپيک آتن راه می يابند، که اين ۲ تيم از ميان تيمهای کانادا و کلمبيا و مکزيک و کوبا خواهند بود.

XS
SM
MD
LG