لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۱۱

مسابقات فصل جديد اتحاديه  ملی بسکتبال حرفه ای آمريکا NBA - 2003-11-03


تيم شهر سياتل آمريکا موسوم به سوپِرسانيکس در بازی که در شهر سای تاما در ژاپن برای پيشبرد بسکتبال آمريکا در آن سرزمين برگذار شد، تيم لس آنجلس کليپرز را با نتيجه ۱۲۴ به ۱۰۵ مغلوب کرد.

رشارد لوئيس، بازيکن سياتل، در اين مسابقه به تنهايی ۵۰ امتياز کسب کرد که برای اين کار ۱۸ شوت از ۲۵ باری که توپ را روانه سبد رقيب کرد بثمر رسانيد، ضمن اينکه ۴ ضربه او شوت های ۳ امتيازی بود... او همچنين ۸ ريباند يا توپ بازگشته از تخته را ربود.

در يک مسابقه ديگر ليگ ان بی ای تيم نيوجرسی نتس در منزل با نتيجه ۸۴ به ۶۱ تيم مينه سوتا تيمبِروولوز را شکست داد... که اين ۶۱ پوئن پائين ترين شمار امتياز تيم مينه سوتا در تاريخ اين باشگاه بود. جيسون کيد، ستاره نيوجِرسی، در اين مسابقه ۲۱ امتياز و ۱۱ ريباند داشت.

همچنين، تيم بوستون سلتيکس ۹۳ بر ۹۱ در شهر ممفيس بر ميزبان، تيم ممفيس گريزليز، غلبه کرد. تورونتو ۸۲ به ۷۹ تيم واشنگتن ويزاردز را شکست داد... تيم شيکاگو بولز ۱۰۰ بر ۹۴ تيم آتلانتا هاکس را با باخت آشنا کرد... ديترويت ۹۳ به ۸۱ در شهر ميامی در مقابل تيم ميامی هيت پيروز شد... در شهر ايندياناپوليس تيم ميزبان، اينديانا پِيسرز، با نتيجه ۷۹ به ۹۳ مغلوب ميلواکی شد... و در شهر ساکرامنتو نيز تيم ساکرامنتو کينگز ۱۰۰ به ۸۹ بر تيم فيلادلفيا غالب شد.

XS
SM
MD
LG