لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۵۶

اندی راديک آمريکايی در آستانه بازپس گرفتن رده  شماره يک تنيس جهان  - 2003-10-25


اندی راديک تنيس باز آمريکايی در آستانه بازپس گرفتن رده شماره يک دنيای تنيس از خوآن کارلوس فررو از اسپانيا است و اين پس از آن است که راديک روز جمعه در دور يک چهارم نهايی دوره مسابقات داخل سالن سوئيس در شهر بازل در آن کشور با نتيجه ۴ـ۶، ۴ـ۶ اوليويه روشوس از بلژيک را از سر راه برداشت .

اندی راديک که اميددار نخست فتح اين دوره رقابت ها است تا شماره يک جهان شدن تنها يک برد فاصله دارد . راديک که تنها ۲۱ ساله است روز جمعه برای نخستين بار در مقابل روشوس راکت بدست ميگرفت، او از زمان پيروزی نهايی اش در تنيس آزاد ايالات متحده در اوايل ماه سپتامبر اخير در دومين تورنمنت خود بازی ميکند.

راديک در حال حاضر در دور نيمه نهايی تنيس داخل سالون سوئيس در برابر داويد نعلبنديان از آرژانتين بازی دارد که اين تنيس باز آرژانتينی خود در مسابقه يک چهارم نهايی اش ۲ـ۶ و ۴ـ۶ تيم هنمن از بريتانيا را مغلوب کرد .

در ديگر رقابت های اين دوره مسابقات... گی ارمو کوريا از آرژانتين در دور يک چهارم نهايی با نتيجه ۱ـ۶، ۲ـ۶ بر فليسيانو لوپز از اسپانيا غلبه کرد. کوريا در دور بعد با ايوان ليوبيچيچ از کرواسی مقابله دارد که خود ايوان ۶ـ۲، ۲ـ۶، ۳ـ۶ نيکولاس لاپِنتی از اکوآدور را حذف کرد.

XS
SM
MD
LG