لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۷

تيم فوتبال گالاتاسرای از ترکيه در مقابل تيم يونانی المپياکوس به پيروزی رسيد  - 2003-10-22


تيم فوتبال گالاتاسرای از کشور ترکيه روز سه شنبه بخت خود را برای راهيابی به مراحل بعدی جام قهرمانی باشگاه های اروپا زنده کرد و اين پس از آن بود که در يک نبرد سرسخت نهايتاً با نتيجه يک بر صفر در مقابل باشگاه المپياکوس از يونان پيروز شد.

در اين مسابقه که در گروه D جام قهرمانی و در شهر استانبول ترکيه برگذار شد تيم گالاتاسرای نيمه اول را تحت الشعاع قرار داد ولی در نيمه دوم برای حفاظت از گل خود مجبور به بازی دفاعی شد، که چيهان هاسپولاتلی، هافبک باشگاه ترک، هشت دقيقه از شروع مسابقه گذشته توپ را از کنار يورای بوچک، دروازه بان المپياکوس، در دروازه رقيب جای داد.

در اوايل مسابقه ارگون پنبه، هافبک ديگر گالاتاسرای، توپ را از فراز دروازه يونانی ها شوت کرد و نيز حکان سوکور، مهاجم ترک، با سر توپ را به تير دروازه حريف کوبيد. تيم المپياکوس نيز بخت هايی عالی برای خود خلق کرد، که يکی ضربه پردراگ ديورديويچ، کاپيتن تيم يونانی، روی ضربه آزاد بود که فريد مون دراگون، دروازه بان گالاتاسرای، را ناچار به شيرجه برای نجات دروازه اش کرد. اين دروازه بان تنها سه دقيقه پس از اين شيرجه اش بار ديگر در مقابل شوت لروکليس ستولتيديس، هافبک المپياکوس، از فاصله ۳۰ متری به گونه يی عالی دروازه اش را نجات داد.

گالاتاسرای ميتوانست در دقيقه ۵۶ يک گل ديگر بزند ولی سوکور توپ را از دم دروازه يونانی ها به بيرون زد.

XS
SM
MD
LG