لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۳۹

راهيابی رينر شوتلر تنيس باز آلمانی به رقابت های جام استادان تنيس  - 2003-10-11


در صحنه تنيس جهان... رينر شوتلر از کشور آلمان به رقابت های جام استادان تنيس در پايان فصل جاری تنيس راه يافته و اين پس از آن است که به دور نيمه نهايی مسابقات گراند پری يا جايزه بزرگ ليون در فرانسه صعود کرد.

شوتلر ۲۷ ساله روز جمعه زاويه مليس از بلژيک را مغلوب کرد و با اين پيروزی خود امتيازات کافی جمع کرد تا ششمين بازيکنی بشود که به رويداد جام استادان تنيس يا مَستِرز کاپ در شهر هوستون آمريکا در ماه آينده وارد ميشود. در آن دوره رقابتها ۸ بازيکن ممتاز جهان تنيس حرفه ای راکت بدست خواهند گرفت.

شوتلر در دور نيمه نهايی جايزه بزرگ ليون با ميخائيل يوژنی از روسيه مقابله دارد، ضمن اينکه در مسابقه نيمه نهايی ديگر پارادورن سری چاپان از تايلند در مقابل ارنوکلمان از فرانسه قرار ميگيرد.

در اينحال، کيم کليسترز و ژوستين هنن هاردن، ستارگان بلژيکی تنيس، ميروند تا در فينال روز يکشنبه در دوره مسابقات گراند پری يا جايزه بزرگ پورشه در فيلدرشتاد در آلمان ملاقات کنند تا تصميم گرفته شود که کدام يک بازيکن شماره يک در جهان خواهد بود.

کيم کليسترز با مغلوب کردن املی مورسمو از فرانسه با نتيجه ۴ـ۶ ، ۳ـ۶ به دور نيمه نهايی اين بازيها رسيد، ضمن اينکه ژوستين هنن هاردن که قهرمان تنيس آزاد ايالات متحده و فرانسه است روز جمعه النا دمن سيوا از روسيه را ۵ ـ۷ ،۰ـ۶ از سر راه برداشت و به دور نيمه نهايی رفت.

همچنين در گران پری پورشه در آلمان...النا بووينا از روسيه بر لينزی دونپورت از ايالات متحده غلبه کرد، که نتيجه ۳ـ۶ ، ۲ـ۶ بود و مری پيرس از فرانسه با نتيجه ۵ ـ۷ ، ۶ ـ۷ ماگدالنا ماليوا از بلغارستان را حذف کرد.

XS
SM
MD
LG