لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۰۱

رونالدو، هکتور کوپر را مسئول تنزل کار تيم انترميلان در ايتاليا معرفی کرد - 2003-10-09


در جهان فوتبال... رونالدو، ابرستاره برزيلی تيم باشگاهی رئال مادريد در اسپانيا، زخم های کهنه با سرمربی پيشين خود، هکتور کوپر، را بازگشوده و او را مسئول تنزل کار اخير تيم انترميلان در ايتاليا معرفی کرده است.

تيم انترميلان در پی ۵ مسابقه در فصل جديد فوتبال ايتاليا در سری A ، پنج امتياز پشت سر پيشتازان رده بندی، تيم های يوونتوس و آث ميلان، است.

شکست انترميلان در مقابل رقيب همشهری، آث ميلان، در روز يکشنبه گذشته هکتور کوپر، سرمربی انتر، را بيش از پبش گرفتار انتقاد کرده است، او در تابستان سال ۲۰۰۱ اين مقام را کسب کرد. در اينحال، چندين بازيکن باشگاه به جانبداری از مرّبی شان برخاسته اند و اين متعاقب آن است که ماسيمو موراتی، رئيس باشگاه انترميلان، هشدار داد که اشتباهات بيشتر از سوی تيم پذيرفته نخواهد شد. رونالدو که بين سال های ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ و پيش از پيوستن به باشگاه رئال مادريد برای انتر توپ زد معتقد است که مرّبی خود مسئول کم کاری اخير تيم انترميلان است، رونالدو گفت: « من با انتر اشکال داشتم و اين مسئله هنوز در آنجا است. يک کسی بايد مسئول تيمی باشد که نميبرد، انتر يک تيم باکيفيت است با بازيکنان عالی و من نميفهمم چرا موفّق نيستند.»

XS
SM
MD
LG