لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۳

نتايج هفته پنجم مسابقات ليگ ملی فوتبال آمريکاNFL - 2003-10-07


در مسابقات اين هفته ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکا يا اِن اِف اِلNFL تيم کانزاس سيتی چيفس در منزل با تاچ دان يا گل ۶ امتيازی دانته هال، بازيکن خود، نهايتاً با نتيجه ۲۴ بر ۲۳ در مقابل تيم دنور برانکوز پيروز شد. باشگاه شهر کانزاس سيتی در ۵ مسابقه ای که در اين فصل فوتبال آمريکايی تا کنون انجام داده بدون شکست بوده است، ضمن اينکه دنور در پی شکست، حال ۴ برد و ۱ باخت در اين فصل دارد.
در استاديوم تکزاس اميت اسميت، ستاره درخشان تاريخ فوتبال آمريکايی، که سالها در باشگاه دالاس کابويز بازی ميکرد و اينک در پيراهن تيم آريزونا کاردينالز است روز يکشنبه در مقابل تيم پيشين خود قرار گرفت ولی روز دشواری داشت و نهايتاً تيم دالاس با نتيجه ۲۴ به ۷ آريزونا را مغلوب کرد. اميت اسميت در اين مسابقه توپ را تنها ۶ بار حمل کرد و در ربع دوّم از نيمه اول مسابقه بخاطر جراحت از ناحيه شانه چپ زمين را ترک کرد.
همچنين، تيم بافلو بيلز در بازی با باشگاه سين سيناتی بنگالز در دقيقه آخر وقت قانونی با يک ضربه ۳ امتيازی يا فيلد گل نتيجه را مساوی کرده و بعد در وقت اضافی سرانجام ۲۲ بر ۱۶ رقيب را شکست داد .
در مسابقات ديگر ليگ ملی فوتبال آمريکايی اين نتايج بدست آمد:
نيو اينگلند ۳۸ تنسی ۳۰
شيکاگو ۲۴ اوکلند
۲۱ کارولينا ۱۹ نيو اورلئان ۱۳
مينه سوتا ۳۹ آتلانتا ۲۶
گرين بی ۳۵ سياتل ۱۳
ميامی ۲۳ نيويورک جاينتس ۱۰
سان فرانسيسکو ۲۴ ديترويت ۱۷
فيلادلفيا ۲۷ واشنگتن ۲۵
جکسون ويل ۲۷ سان ديگو ۲۱
و کليولند ۳۳ پيتسبرگ ۱۳

دوشنبه شب در آخرين مسابقه اين هفته ليگ ملی فوتبال آمريکايی يا اِن اِف اِل، تيم ايندياناپوليس کولتس که ۴ دقيقه به پايان وقت قانونی در منزل باشگاه تامپا بی بوکانيرز ۲۱ امتياز عقب افتاده بود سرانجام با نتيجه ۳۸ به ۳۵ ميزبان را مغلوب کرد.
پيتون منينگ، کوآرتربک يا رهبر تيم تهاجمی ايدياناپوليس، در اين رقابت ۲ پاس منتهی به گل ۶ امتيازی در فوتبال آمريکايی يا تاچ دان انداخت و همتيمی او، ماروين هريسون، نيز ۱۱ پاس از او دريافت داشت، که يکی از اين پاسها به تاچ دان انجاميد .
مسابقه ايندياناپوليس و تامپا بی با نتيجه ۳۵ به ۳۵ به پايان وقت قانونی رسيد و در وقت اضافی مايک واندرجک، بازيکن ايندياناپوليس، با يک ضربه ۳ امتيازی يا فيلد گل نتيجه را ۳۸ بر ۳۵ کرد و تيم او فاتح از زمين حريف بيرون آمد.

XS
SM
MD
LG