لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۴۶

مسابقات تنيس آزاد ژاپن در شهر توکيو - 2003-10-04


رينر شوتلر از آلمان، اميددار نخست فتح دوره مسابقات تنيس آزاد ژاپن در شهر توکيو، و سباستين گروسژان از فرانسه که اميددار دوم به شمار ميآيد روز يکشنبه در فينال اين رقابت ها ملاقات خواهند کرد و اين پس از پيروزيشان در دور نيمه نهايی در روز شنبه است.
رينر شوتلر براحتی با نتيجه ۳ـ۶، ۲ـ۶ بر سيريل سولنيه از فرانسه چيره شد، ظمن اينکه سباستين گروسژان به ۳ ست بازی نياز داشت تا پارادورن سری چاپان از تايلند را از سر راه بردارد، که نتيجه ۶ـ۴، ۳ـ۶، ۴ـ۶ بود.

در بخش خانمها در تنيس آزاد ژاپن در توکيو... ماريا شاراپووا از روسيه که تنها ۱۶ ساله و اميددار پنجم برد نهايی در اين تورنمنت بوده است در فينال روز يکشنبه با آنيکو کاپروس از مجارستان مقابله خواهد داشت.
شاراپووا روز شنبه با نتيجه ۳ـ۶، ۵ـ۷ ژنگ ژی از چين را از پشت سر گذاشت، ضمن اينکه کاپروس با نتيجه ۱ـ۶ و ۲ـ۶ آرانچا پارا از اسپانيا را شکست داد.

در شهر مسکو نيز خانمها النا دمن سيوا و آناستاسيا ميسکينا که ستارگان جديد صحنه ورزش کشورشان هستند به دور نيمه نهايی دوره مسابقات داخل سالون جام کرملين رسيده اند.
دمن سيوا که اميددار سوم فتح اين مسابقات محسوب ميشود در دور نيمه نهايی در مقابل املی مورسمو از فرانسه راکت بدست ميگيرد، ضمن اينکه ميسکينا ـ اميددار شماره چهارم در نيمه نهايی با آنا پيستولسی از اسرائيل مسابقه دارد.
در بخش مردان در جام کرملين در مسکو... پل آنری متيو از فرانسه که مدافع عنوان قهرمانی است در دور نيمه نهايی با تيلور دنت از آمريکا مصاف دارد... و سرجيس سرجسيان از ارمنستان هم با وينسنت سپاديا از ايالات متحده ديدار ميکند.
بازيکن تنيس ارمنی روز جمعه آگوستين کايری از آرژانتين، اميددار دوم فتح اين دوره رقابت ها، را حذف کرده بود.

XS
SM
MD
LG