لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۴۲

نتايج هفته چهارم مسابقات ليگ ملی فوتبال آمريکاNFL - 2003-10-01


روز يکشنبه در ادامه مسابقات فصل فوتبال آمريکايی در ليگ ملی فوتبال يا اِن اِف اِلNFL در ايالات متحده... پيتون منينگ، کوآرتربک يا رهبر تهاجمی تيم ايندياناپوليس کولتس، ۶ پاس منتهی به گل ۶ امتيازی فوتبال آمريکايی يا تاچ دان انداخت و تيمش را به پيروزی با نتيجه ۵۵ بر ۲۱ در مقابل تيم نيواورلئان سينتس رهنمون شد.
منينگ نخستين کوآرتربک ليگ اِن اِف اِل در بيش از ۱۰ سال گذشته شد که در يک مسابقه ۶ پاس منجر به تاچ دان انداخته است، اين برد که در شهر نيواورلئان بدست آمد ايندياناپوليس را از ۴ برد و بدون باخت در اين آغاز فصل فوتبال آمريکايی برخوردار ميکند.

در يک مسابقه ديگر در روز يکشنبه تيم دالاس کابويز به سرمربيگری بيل پارسلز ميزبان تيم نيويورک جتس بود که او پيش از اين مرّبی آن بود... دالاس نهايتاً ۱۷ بر ۶ تيم نيويورکی را شکست داد. ۲ هفته قبل نيز بيل پارسلز تيم خود، دالاس کابويز، را به پيروزی در برابر تيم ديگر نيويورک ـ جاينتس ـ رهنمون شده بود، که پارسلز قبلاً نيز سرمربی آن بود.
روز يکشنبه همچنين تيم فوتبال آمريکايی نيواينگلند پتريوتس با نتيجه ۱۷ به ۲۰ به ميزبان خود، واشنگتن رداسکينز ـ تيم پايتخت، باخت.
تيم اوکلند ريدرز که در مسابقه با سان ديگو چارجرز ۱۴ امتياز عقب افتاده بود ابتدا نتيجه را برابر کرد و سپس با ضربه ۳ امتيازی يا فيلدگل بازيکن خود، سباستين يانی کوفسکی، در وقت اضافی با نتيجه نهايی ۳۴ بر ۳۱ برد .

همچنين در ليگ اِن اِف اِل... گاس فررات، کوآرتربک تيم مينه سوتا وايکينگز، که قبلاً برای واشنگتن توپ بدست ميگرفت ۴ پاس منجر به تاچ دان انداخت، که ۳ تا به ستاره معروف تيم، رندی ماس، بود... و مينه سوتا با نتيجه ۳۵ به ۷ سان فرانسيسکو را با باخت آشنا کرد . تيم تنسی تايتنز هم ۳۰ بر ۱۳ در مقابل پيتسبرگ برد... کانزاس سيتی ۱۷ به ۱۰ بر بالتيمور غلبه کرد... سين سيناتی نخستين برد خود در فصل فوتبال را دشت کرده و ۲۱ بر ۱۴ کليولند را بازنده کرد... تيم فيلادلفيا ايگلز ۲۳ به ۱۳ بافلو را مغلوب کرد... سنت لوئيس ۳۷ به ۱۳ آريزونا را تار و مار کرد... هوستون ۲۴ به ۲۰ بر جکسون ويل چيره شد... کارولينا ۲۳ به ۳ آتلانتا را شکست داد... دنور نيز ۲۰ به ۱۶ ديتروُيت را مغلوب کرد. دوشنبه شب در آخرين مسابقه اين هفته ليگ ملی فوتبال آمريکايی يا اِن اِف اِلNFL در ايالات متحده... تيم گرين بی پکرز در منزل شيکاگو با نتيجه ۳۸ به ۲۳ رقيب خود، تيم شيکاگو برز، را مغلوب کرد .
برت فارو، کوآرتربک يا رهبر تيم تهاجمی گرين بي، در اين رقابت ۳ پاس منتهی به گُل ۶ امتيازی در فوتبال آمريکايی يا تاچ دان انداخت و همتيمی او، اَحمَن گرين، نيز ۲ بار با دو و در حال حمل توپ ۲ تاچ داون ديگر بدست آورد.
فارو توپ های منتهی به تاچ دان ها را برای بابا فرانکس و جاوون واکر و ويليام هندرسون پرتاب کرد. ضمن اينکه اين نوزدهمين برد برت فارو در مقابل شيکاگو در زندگی ورزشی اش بود .

XS
SM
MD
LG