لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۵۳

رقابتهای بسكتبال جام ملت‌های آسيا - 2003-09-24


تيم ايران در دومين ديدار خود از بازی ‌های جام ملت‌های بسكتبال آسيا به مصاف تيم سوريه رفت و با نتيجه‌ ۶۷ ـ ۸۲ به پيروزی دست يافت.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در ادامه بازی‌ های جام ملت‌های آسيا كه از روز سه شنبه يكم مهرماه در سالن «تيان ران» شهر هاربين چين در حال برگزاری است، تيم ايران در دومين روز از اين بازی ‌ها به مصاف تيم سوريه رفت و با نتايج ۲۰ ـ ۱۳، ۱۱ ـ۲۳، ۱۹ ـ۲۰ و ۱۷ـ ۲۶ در ۴ كوارتر و نتيجه نهايی ۶۷ ـ ۸۲ به پيروزی دست يافت.
تيم ايران با اين پيروزی صعود خود را به مرحله‌ دوم بازی ‌های جام ملت‌ها مسجل كرد و عصر فردا ساعت ۱۹:۳۰ دقيقه برای انجام سومين ديدار (تشريفاتی) خود به مصاف تيم چين خواهد رفت.

در اولين روز از اين بازی ‌ها، تيم ازبكستان ۶۴ ـ ۶۸ هنگ كنگ را شكست داد، لبنان، ۷۰ ـ ۷۹ قزاقستان را مغلوب كرد، هند ۷۴ ـ ۹۴ بر كويت غلبه كرد،ايران ۷۴ ـ ۸۳ از سد تايوان گذشت، قطر ۵۳ ـ ۶۶ اردن را شكست داد، ژاپن ۶۴ ـ ۶۶ فيليپين را در هم كوبيد، چين ۵۱ ـ ۱۰۳ سوريه را مغلوب كرد و كره 72 ـ 103 مالزی را شكست داد.
همچنين در دومين روز از اين رقابت‌ها، لبنان ۶۷ ـ ۹۰ بر هنگ كنگ غلبه كرد، قزاقستان ۶۶ ـ ۸۶ ازبكستان را شكست داد، قطر ۷۷ ـ ۶۹ از سد فيليپين گذشت، اردن ۵۹ ـ ۶۳ ژاپن را مغلوب كرد و ايران ۶۷ ـ ۸۲ در برابر سوريه به پيروزی دست يافت.
براساس نتايج بدست آمده، صعود تيم‌های كره، قزاقستان، قطر، ژاپن، اردن، لبنان، هند، چين و ايران به مرحله‌ دوم مسجل شده است.

XS
SM
MD
LG