لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۲۹

نتايج هفته سوم مسابقات ليگ ملی فوتبال آمريکاNFL - 2003-09-23


روز يکشنبه در ادامه مسابقات فصل فوتبال آمريکايی در ليگ ملی فوتبال يا اِن اِف اِلNFL در خاک ايالات متحده، تيم گرين بی پکرز يک شانس عالی را برای گرفتن امتياز در زمين باشگاه آريزونا کاردينالز در ثانيه های آخر از کف داد و نهايتاً ميزبان با نتيجه ۲۰ به ۱۳ به پيروزی دست يافت، که اين نخستين برد آريزونا در فصل جاری فوتبال آمريکايی است.

در ثانيه های آخر اين مسابقه در گرمای ۴۱ درجه شهر تمپی در ايالت آريزونا دکستر جکسون، بازيکن تيم آريزونا کاردينالز، توپ را روی پاس برت فارو، کوآرتربک يا رهبر تيم تهاجمی گرين بی، دزديد و به اين ترتيب، باشگاه گرين بی پکرز در کسب امتياز ناکام شد. در مقابل جف بليک، کوآرتربک آريزونا، از ۳۱ پاسی که با توپ انداخت ۲۰ پاس را تکميل کرده و به دست هم تيمی هايش رساند.

در يک مسابقه ديگر ليگ ملی فوتبال آمريکايی، تيم نيويورک جاينتس در منزل باشگاه پايتخت، واشنگتن رد اسکينز، در وقت اضافی به برد با نتيجه ۲۴ بر ۲۱ دست يافت. مت براينت، بازيکن نيويورک، با ضربه ۳ امتيازی يا فيلد گل خود ۴ دقيقه از شروع وقت اضافی گذشته تيم خود را به پيروزی رساند.

در شهر سان فرانسيسکو، تيم کليولند براونز، با کار خوب کلی هولکام، کوآرتربک باشگاه، که به ۲ گل ۶ امتيازی يا تاچ دان در اواخر مسابقه منجر شد ميزبان را مغلوب کرد... که تيم سان فرانسيسکو فورتی ناينرز با نتيجه ۱۲ به ۱۳ باخت.

تيم تامپا بی بوکانيرز، مدافع عنوان قهرمانی جام فوتبال آمريکايی يا سوپِربال، که هفته گذشته به کارولينا باخته بود اين بار در منزل آتلانتا فالکونز ۳۱ به ۱۰ پيروز شد. در ديگر مسابقات روز يکشنبه در ليگ ملی فوتبال آمريکايی اين نتايج بدست آمد: پيتسبرگ ۱۷ سين سيناتی ۱۰
مينِه سوتا ۲۳ ديترويت ۱۳
ايندياناپوليس ۲۳ جکسون ويل ۱۳
نيواينگلند ۲۳ نيويورک جتس ۱۶
تنسی ۲۷ نيواورلئان ۱۲
کانزاس سيتی ۴۲ هوستون ۱۴
سياتل ۲۴ سنت لوئيس ۲۳
بالتيمور ۲۴ سان ديگو ۱۰
ميامی ۱۷ بافلو ۷

همچنين در تنها مسابقه دوشنبه شبهای NFL دو تيم فوتبال دنور و اوکلند بديدار هم در زمين دنور رفتند، که با پيروزی ميزبان و نتيجه: دنور ۳۱ اوکلند ۱۰، هفته سوم اين ليگ به پايان رسيد.

XS
SM
MD
LG