لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۴۳

جوايز سالانه EMMY برای بهترين برنامه های تلويزيونی - 2003-09-22


جوايز سالانه اِمی برای بهترين برنامه های تلويزيونی امسال بيش از همه به نمايش درام ِ پی در پی وِست وينگ West wing يا بخش غربی که منظور، دفتر رياست جمهوری آمريکا در کاخ سفيد است، شد و يک برنامه کمدی خانوادگی موسوم به "Everybody Loves Raymond" يا همه ريدموند را دوست دارند تعلق گرفت.

مراسم جالب اعطای جوايز امی ديشب در شهر لس انجلس در ايالت کاليفرنيا برگزار شد و بطور زنده توسط تلويزيون در سراسر جهان پخش شد. اين سومين سال پياپی است که وِست وينگ جايزه بهترين درام تلويزيونی را می ربايد. برنامه خنده دار« همه ريدموند را دوست دارند » نيز دو سال پی در پی برنده جايزه بهترين هنرپيشه کمدی مرد و بهترين هنرپيشه کمدی زن شد. ايندو برنده جديد Brad Garrett و Doris Roberts هستند.

سريال جنائی سوپرانو Sopranos که درباره گروه تبه کار مافيا است چهار جايزه امی گرفت و از جمله جوايز بهترين هنرپيشه مرد دوم و بهترين سناريو نصيب آن شد.

يک فيلم تلويزيونی ديگر به نام Door to Door يا در به در که ماجرای يک فروشنده دوره گرد را که فلج شده نيز چهار جايزه برای بهترين فيلم تلويزيونی و بهترين کارگردانی و بهترين سناريو و بهترين هنرپيشه اول مرد به دست آورد.

بيل کازبی و نيز باب هوپ فقيد که از محبوب ترين کمدين های آمريکا به شمار می روند به خاطر خدمات ارزنده ای که به جامعه آمريکا کرده اند جايزه نوعدوستی گرفتند. R

XS
SM
MD
LG