لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۵۵

در دور اول مسابقات انتخابی فوتبال المپيک  تيم ملی سنگاپور تايوان را پشت سر گذاشت - 2003-09-18


تيم ملی فوتبال سنگاپور تيم تايوان را ۴ بر ۱ شکست داد، و به دور دوم مسابقات انتخابی المپيک ۲۰۰۴ آتن راه يافت. در اين دور تيم ملی فوتبال سنگاپور با تيم ملی عربستان سعودی روبرو خواهد شد.

در مسابقه رفت تيم ملی تايوان ۲-۱ سنگاپور را پشت سر گذاشته بود. در مسابقه برگشت تا دقيقه ۴۵ گلی رد و بدل نشده بود، در اين زمان "مستقيم خان" اولين گل را برای تيمش بثمر رساند، و نيمه اول با نتيجه ۱ به صفر بنفع سنگاپور بپايان رسيد.

لحظاتی پس از شروع نيمه دوم "هايهاکی هايزان" گل دوم تيم سنگاپور را زد و پنج دقيقه بعد "مسرضوان مسطوری" گل سوم را بنام خود ثبت کرد. گل چهارم و آخر تيم سنگاپور در دقيقه ۶۷ توسط "آشرين شريف" زده شد. تنها گل تايوان در دقيقه ۸۷ توسط "چيانگ شيه لو" بدست آمد.

اين پيروزی نتيجه مسابقات رفت و برگشت را به ۵-۳ رساند، و به تيم سنگاپور جواز رفتن بدور بعد و مقابله با تيم عربستان سعودی را داد.

همچنين امروز، تيم ملی هنگ کنگ در برابر سريلانکا، با نتيجه ۲ به صفر به پيروزی رسيد و بدور بعد راه يافت. در آندور تيم هنگ کنگ در مقابل تيم کره جنوبی به ميدان می رود.

لازم به يادآوريست که در اين دور از مسابقات تيم ملی فوتبال ايران شکست دادن تيم اردن در صدر گروه D قرار دارد و پس از آن تيمهای لبنان - كره شمالی و اردن در انتظار بازی های آينده قرار دارند.
تيم ملی فوتبال ايران در ديدار بعدی خود روز پنجشنبه ۲۷ شهريورماه (امروز) به مصاف تيم كره شمالی می رود.S

XS
SM
MD
LG