لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۱

منچستر يونايتد با ۵ گل تيم رقيب را شکست داد - 2003-09-17


در جهان فوتبال... تيم پرآوازه منچستر يونايتد، قهرمان دور پيشين ليگ برتر باشگاه های انگليس، روز سه شنبه در ورزشگاه تاريخی اولد ترافورد در شهر منچستر انگلستان مبارزه خود را برای کسب جام قهرمانی باشگاه های اروپا آغاز کرده و با ۵ گل خود تيم رقيب، پاناتينايکوس از يونان، را شکست داد.

کوئينتون فورچون، بازيکن منچستر يونايتد، که اهل آفريقای جنوبی است در اين مسابقه گروه A در دقيقه پانزدهم گل نخست را به ثمر رساند و در نيمه اول ميکائل سيلوستر و اوله گونار سولس کيائر و نيکی بات نيز برای باشگاه ميزبان گل زدند.
۷ دقيقه پيش از اتمام وقت اريک جمبا جمبا با نخستين گل خويش برای باشگاه منچستر يونايتد نتيجه را ۵ بر صفر کرد.

رايان گيگز، ستاره منچستر، که اهل سرزمين ولز است گفت که اين نتيجه آغازی عالی برای مبارزه باشگاه در جام باشگاه های اروپا بود. او گفت: « ما در چند دقيقه اوّل مجبور شديم سخت تلاش کنيم ولی بعد پاسکاريهايمان و حرکتهايمان درخشان بود.»

تيم پاناتينايکوس در مسابقه با منچستر يونايتد تنها بر مهاجم باشگاه، ميکائل کنستانتينو، متکی بود، که اين بازيکن يک بار بالاتر از ريو فرديناند، بازيکن ملی پوش منچستر، پريده و با سر توپ را به سوی دروازه رقيب کوبيد ولی ضربه او توسّط تيم هاوارد، گلر آمريکايی منچستر يونايتد، مهار شد.

يونانی ها در سانتر کردن توپ روی دروازه نيز ضعف داشتند که ديگر رقيبان همگروهی شان، تيم های رنجرز و اشتوتگارت، از اين ضعف بهره خواهند برد.S

XS
SM
MD
LG