لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۰۱

در هفته سوم ليگ برتر فوتبال، پرسپوليس فجر را گلباران كرد - 2003-09-13


تيم ذوب آهن در اولين ديدار از هفته‌ سوم ليگ برتر فوتبال ايران، با نتيجه‌ پر گل 3 بر يك، تيم سپاهان، قهرمان ليگ سال گذشته را شكست داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، تقابل 90 دقيقه‌ای دو تيم همشهری، ذوب آهن و سپاهان، در مجموع 4 گل را در پي‌داشت كه گل‌های ذوب آهن را جلال اميديان در دقيقه‌ سوم از روی نقطه‌ پنالتی و مهدی رجب زاده در دقيقه‌ 51 بازی و امير وزيری در دقيقه‌ 70 وارد دروازه‌ سپاهان كردند.
تنها گل سپاهان نيز توسط سعيد بيات در دقيقه 31 به ثمر رسيد.

در آخرين ديدار از اولين روز هفته‌ سوم ليگ برتر، پرسپوليس در حضور بيش از 15 هزار تماشاگر موفق شد با 5 گل، سومين شكست فجر سپاسی در اين دوره از ليگ را رقم زند.
در اين ديدار فرزاد معدنچی در دقيقه‌ 20 نيمه‌ اول موفق شد اولين گل بازی را برای فجرسپاسی به ثمر رساند كه پس از 2 دقيقه رضا جباری با استفاده از پاس علی دايی بازی را تساوی كشاند تا پايان 45 دقيقه‌ اول دو تيم با تساوی به رختكن روند.
در نيمه‌ دوم پرسپوليس با تغيير تاكتيك، موفق شد توسط علی دايی در دقايق 66 و 69 به گل دوم و سوم خود دست يابد. در دقيقه‌ 82 نيز كاظميان چهارمين گل پرسپوليس را به ثمر رساند. پس از 5 دقيقه از به ثمر رسيدن اين گل، شيرمردی موفق شد دومين گل فجر را به ثمر رساند.
در آخرين دقايق بازی كريم باقری موفق شد با شوت از راه دور خود پنجمين گل پرسيوليس را به ثمر رساند تا دومين پيروزی پر گل پرسپوليس در سومين دوره‌ رقابتهای ليگ برتر رقم خورد.S

XS
SM
MD
LG