لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۳۷

تيم ملی واليبال ايران با پيروزى مقابل تيم هند به مرحله نيمه پايانی راه يافت - 2003-09-09


تيم ملی واليبال ايران با پيروزى مقابل تيم هند به مرحله نيمه پايانی مسابقات واليبال قهرمانی مردان آسيا راه يافت.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، ملی پوشان واليبال ايران در دومين ديدار خود در مرحله دوم مسابقات واليبال قهرمانی مردان آسيا که در سالن ورزشی شهر تيان جين ، چين برگزار شد، سه شنبه شب مقابل تيم هند با نتيجه ۳ بر۲ به سود خود خاتمه داد تا گام به مرحله نيمه پايانی اين مسابقات بگذارد.

تيم ايران در اين ديدار گيم هاى اول ، چهارم و پنجم را با امتيازهاى ۲۵ بر۲۳ ،۲۵ بر۲۳ و۱۵ بر۱۳ از آن خود کرد و گيم هاى دوم و سوم را با امتيازهاى ۲۰ بر۲۵ و۲۲ بر۲۵ به حريف قدرتمند خود واگذار نمود. ملی پوشان واليبال ايران با پيروزى در اين ديدار در مرحله نيمه پايانی اين مسابقات روز پنجشنبه به مصاف تيم چين ميزبان اين رقابت ها خواهند رفت .

در ديگر ديدارهاى امروز تيم چين ۳ بر صفر از سد تيم استراليا گذشت، پاکستان ۳ بر صفر بر تيم قزاقستان چيره شد ، عربستان با همين نتيجه مغلوب تيم تايوان شد ، کره جنوبی ۳ بر يک ژاپن را مغلوب کرد و بحرين مقابل نيوزلند با نتيجه ۳ بر صفر به برترى دست يافت .

در پايان رقابت هاى امروز تيم هاى کره جنوبی ، استراليا ، چين و ايران به مرحله نيمه پايانی گام گذاشتند. در اين مرحله روز پنجشنبه دو تيم کره جنوبی و استراليا با هم ديدار خواهند کرد. S

XS
SM
MD
LG