لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۲۷

مربی تيم ملی فوتبال ايران: در مقابل تيم اردن کاملا هجومی صف آرايی می کنيم - 2003-09-03


مربی تيم ملی فوتبال ايران در آستانه نخستين بازى اين تيم برابر اردن در چارچوب ديدارهاى مقدماتی جام ملتهاى آسيا گفت : به طور حتم تيم حريف براى دفاع و استفاده از ضد حمله به ميدان خواهد آمد و در اين حال ما نيز کاملا هجومی مقابل اردن صف آرايی می کنيم .

به گزارش خبرگزاری ايرنا، "حسين فرکی " عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اين خبرگزاری افزود : نبايد به هيچ عنوان اردن را دست کم گرفت ، فوتبال ايران هر وقت حريفان خود را دست کم گرفته لطمه خورده اما هر گاه با تمام وجود به ديدار حريفان رفتيم نتايج مطلوبی به دست آمده است .

وى تصريح کرد : فوتبال اردن ويژگی خاصی در اجراى طرح هاى دفاعی و استفاده از ضد حملات دارد، آنها از دو بازيکن سرعتی در خط حمله خود سود می برند. به گفته وى اکنون ديگر هيچ تيمی در فوتبال امروز دنيا از حاشيه امنيت برخوردار نيست و تيمها در سطح نزديکی نسبت به هم قرار دارند.

مربی تيم ملی با تاکيد بر اينکه بازيکنان تيم ملی بايد تمام قواى خود را براى گرفتن نتيجه اى مناسب به کار ببندد افزود : بايد به درستی طرح ها و دستورات مربيان را در تيم ملی پياده کرد، بازيکنان تيم ملی در اين مقطع زمانی انگيزه فراوانی دارند تا بتوانند گوشه اى از محبت علاقمندان را جبران کنند.

فرکی در مورد وضعيت علی کريمی گفت : او ديروز تمرينات منظمی را با تيم ملی انجام داده و طی امروز و فردا نيز در تمرينات حضور دارد، وضعيت وى مناسب است و مشکلی از لحاظ مصدوميت ندارد، در واقع تيم ملی به لطف خدا اکنون هيچ بازيکن مصدومی ندارد.

تيم ملی فوتبال ايران عصر جمعه در ورزشگاه يکصد هزار نفرى آزادى نخستين ديدار خود را براى راه يابی به مرحله نهايی جام ملتهاى آسيا برابر اردن برگزار خواهد کرد. در گروه چهار اين رقابتها، تيمهاى لبنان و کره شمالی نيز حضور دارند. S

XS
SM
MD
LG