لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۳۱

از پراکسی اينترنت بخش فارسی صدای آمريکا برای شکستن فيلتر استفاده کنيد - 2003-08-15


همچنان که قبلاً اعلام کرده بوديم و به دليل فيلتر و سانسور سايت ما در ايران، بطور مرتب آدرس های جديدی برای وارد شدن به سايت فارسی در اختيار شما قرار می دهيم.

اين آدرس ها که به "پراکسی" شهرت دارند، اجازه می دهند تا اگر سايت ما به آدرس www.voanews.com/persian به روی شما بسته شده است، فيلتر روی سايت ما را دور بزنيد. همچنين، استفاده از آدرس های پراکسی باعث می شود تا هيچ دستگاهی نتواند فعاليت های شما را روی اينترنت زيرنظر بگيرد.

پراکسی امروز ما هست: www.jaamjam.com با وارد کردن اين آدرس در مرورگر خود، وارد سايت پراکسی می شويد. در آنجا با کليک کردن روی Go به اينترنت فارسی صدای آمريکا وصل خواهيد شد.

و يا می توانيد آدرس کامل را وارد مرورگر خود کنيد و مستقيم به سايت ما بيائيد: http://www.jaamjam.com/jump.cgi?url=http://www.voanews.com/persian/ اطلاعات بيشتر در اين مورد روی سايت فارسی ما موجود است و به صورت ايميل نيز برای مشترکين اخبار ما فرستاده خواهد شد.

و اين نيز يک پراکسی ديگر ما به صورت آدرس آی.پی: https://66.216.98.154/p.htm

ما در شرايط کنونی، قوياً شما را تشويق می کنيم که برای اطمينان از دريافت اخبار و مطالب سايت ما، مشترک سرويس ايميلی ما بشويد.

برای مشترک شدن، می توانيد روی دگمه "دريافت اخبار از طريق ايميل" که در صفحه اول سايت است کليک کنيد و يا آدرس ايميل خود را به ankbut@voanews.com بفرستيد.

XS
SM
MD
LG