لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۷

علی دايی به تيم فوتبال پاس پيوست - 2003-08-09


علی دايی به پيشنهاد مدير عامل باشگاه پاس مصطفی آجورلو مبنی بر حضور در تيم فوتبال اين باشگاه، پاسخ مثبت داد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران (ايپنا)، علی دايی مهاجم سابق تيم های ،بايرن مونيخ وهرتا برلين، صبح امروز در ديداری دو ساعته با مدير عامل باشگاه پاس تمايل خود را برای پيوستن به پاس اعلام كرد.

آجورلو در اين رابطه به ايپنا گفت: علی دايی از بزرگترين بازيكنان اين كشور است كه هميشه نزد من احترام ويژه ای داشته اوبازيكن بزرگی است كه تجربه های گرانبهايی دارد. مسلما حضور اودر پاس می تواند ما را در رسيدن به قهرمانی كمك كند.

وی ادامه داد: ما از علی دايی خواستيم تا به پاس بيايد و ما را در رسيدن به قهرمانی همراهی نمايد. ايشان هم پيشنهاد ما را پذيرفت وقرار شد تا به پاس بيايند. البته آقای جلالی هم از زمانی كه سر مربی پاس شدند، روی اين موضوع تاكيد ويژه ای داشتند.

بر پايه اين گزارش مذاكرات تكميلی طرفين به زودی انجام خواهد شد. مجيد جلالی به عنوان سرمربی تيم فوتبال پاس، نايب قهرمان دومين دوره مسابقات ليگ برتر از انتقال علی دايی به جمع بازيكنان تيم خود، خوشحال است.

او در همين رابطه به خبرگزاری ورزش ايران(ايپنا)، گفت: طبيعی است كه من به عنوان مربی اين تيم بزرگ از اين انتقال خوشحال باشم. مطمئن هستم ديگر اعضای تيم فوتبال پاس نيز از اين انتقال خوشنود می باشند و با ديدی اميدوارانه به اين مساله می نگرند.

جلالی در ادامه افزود: نوع بازی علی دايی كه يك مهاجم كلاسيك در پست سنتر فوروارد می باشد، ايجاب می كند كه ما برنامه ريزی جديدتری در سيستم بازی خود داشته باشيم. مجيد جلالی خبر پيوستن علی دايی به تيم فوتبال پاس را يك خبر غير مترقبه ندانست و در اين رابطه گفت: من قبلا با علی دايی صحبت كرده بودم و وی به ما اطمينان خاطر داده بود كه اگر بخواهد در ايران بماند قطعا فوتبال خود را در باشگاه پاس ادامه خواهم داد. جلالی در پايان اظهار داشت: با توجه به داشتن مهاجمين كارآمد اكنون ما در پی جذب دو بازيكن در مناطق ديگر زمين هستيم. S

XS
SM
MD
LG