لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۵

اولين گل ديويد بکهام  برای تيم فوتبال رئال مادريد - 2003-08-06


ديويد بکهام اولين گل خود را بعنوان بازيکن رئال مادريد در مقابل تيم فوتبال "اف سی توکيو" بثمر رساند. در اين بازی دوستانه در روز سه شنبه، بکهام در دقيقه سی و هفتم بازی بعد از اعلام خطا روی سولاری، در يک ضربه آزاد از پشت محوطه هيجده قدم اولين گل خود را برای تيم فوتبال رئال مادريد به ثبت رساند.

ضربه بکهام پس از گذشتن از ديوار دفاعی از روی دستهای يوچی دوی دروازبان تيم توکيو رد شده و در گوشه دروازه جای گرفت. اين بازی در استاديوم ملی توکيو با بيش از 48 هزار تماشاگر و زير ريزش شديد باران انجام شد.

دومين گل تيم رئال مادريد دقايقی قبل از پايان نيمه نخست توسط سولاری بثمر رسيد. در دقيقه 43 از نيمه دوم بازی، رونالدو که بعنوان يار تعويضی وارد زمين شده بود، گل سوم را برای تيم رئال مادريد بنام خود ثبت کرد. اين مسابقه با نتيجه 3 بر صفر بپايان رسيد.

بکهام بازی اول خود را بعنوان يک بازيکن رئال مادريد روز شنبه گذشته در مقابل تيم منتخب پکن در چين بازی کرد. وی بمدت 73 دقيقه بازی کرد و در حاليکه تيم رئال مادريد آن بازی را با نتيجه 4 بر صفر برد، ولی بکهام گلی بثمر نرساند. ماه گذشته تيم فوتبال رئال مادريد، ديويد بکهام را از تيم انگليسی منچستر يونايتد بمبلغ 40 ميليون دلار خريد.S

XS
SM
MD
LG