لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۵۹

تيم ملی فوتسال ايران به فينال رقابتهای قهرمانی آسيا راه يافت - 2003-08-04


تيم ملی فوتسال ايران در يک مسابقه يکطرفه موفق شد با نتيجه ۱۰ بر ۲ از سد کويت بگذرد و به فينال پنجمين دوره رقابتهای قهرمانی آسيا راه يابد. در اين ديدار که در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، بيش از ۱۰ هزار نفر تماشاگر به تشويق تيم ايران پرداختند.

در نيمه نخست بازی تيم ايران ۴ بار دروازه حريف را با کاظم محمودی ۲ بار، سعيد عبدالله نژاد و حميد شانديزی هر کدام يکبار، گشود. در نيمه دوم بازی تيم ايران بازی را هجومی تر آغاز کرد و با دادن پاس های کوتاه و تکنيک برتر خود عرصه را بر تيم کويت تنگ کرده و ۶ گل ديگر را بنام خود ثبت کرد و ۲ گل هم دريافت کرد.

گلهای نيمه دوم را وحيد شمسايی (۲ گل)، سعيد عبدالله نژاد، حميد شانديزی، مجيد رئيسی و محسن زارعی بثمر رساندند. دو گل تيم کويت را هم فازی الماس و عادل حسين زدندند.

در ديگر ديدار نيمه نهايی اين مسابقات تيم ژاپن با زدن گل طلايی در وقت اضافه موفق به شکست دادن تيم تايلند شد و به فينال راه يافت.

تيم ملی فوتسال ايران فردا (سه شنبه) ساعت ۱۸ بوقت تهران در ديدار نهايی اين مسابقات در مقابل تيم ژاپن قرار خواهد گرفت. قبل از اين مسابقه تيمهای فوتسال کويت و تايلند برای کسب عنوان سومی به مصاف هم خواهند رفت.S

XS
SM
MD
LG