لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۱۵

تيم فوتسال ايران با نتيجه ۱۰ بر ۱ تيم قرقيزستان را شکست داد - 2003-08-01


تيم ملی فوتسال ايران پنجشنبه شب(بوقت تهران) در دومين ديدار خود در پنجمين دوره رقابتهای فوتسال قهرمانی آسيا برابر تيم قرقيزستان به برتری رسيد.

به گزارش خبرگزاری ايرنا، در اين ديدار که در حضور بيش از 10 هزار تماشاگر در سالن 12 هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، تيم ايران با نتيجه پر گل 10 بر 1 حريف خود را شکست داد تا صعود خود را به دور دوم اين مسابقه ها تثبيت کند. در مجموع بازيکنان ايران نسبت به ديدار نخست خود مقابل تيم لبنان بازی منسجم و هماهنگی را به نمايش گذاشتند.

در اين ديدار "تاشماتوف" بازيکن تيم قرقيزستان با دريافت کارت زرد دوم از زمين بازی اخراج شد. قضاوت اين ديدار بر عهده "علی دای" از عراق و "سای فيدن امانوف" از ازبکستان بود.

در پايان اين ديدار وحيد شمسايی ملی پوش فوتسال ايران به عنوان بهترين بازيکن ميدان شناخته شد. با اين پيروزی تيم ايران با کسب ۶ امتياز و تفاضل گل مثبت 22 به عنوان تيم نخست گروه سوم راهی مرحله بعدی شد و می بايست روز يکشنبه هفته آينده به مصاف تيم ازبکستان برود.

پيش از آغاز ديدار تيم های ايران و چين در چهارچوب مسابقات فوتسال قهرمانی آسيا، چهره هشت تيم صعود کننده به مرحله دوم اين رقابت ها مشخص شد. تيمهای ژاپن و کويت از گروه نخست، کره جنوبی و تايوان از گروه دوم، ايران و قرقيزستان از گروه سوم و تايلند و ازبکستان از گروه چهارم تيم های صعود کننده به مرحله بعدی اين مسابقات هستند.

برنامه مرحله دوم اين رقابتها که روز يکشنبه هفته آينده در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد، به شرح زير است:
ايران با ازبکستان
تايلند با قرقيزستان
ژاپن با تايوان
کره جنوبی با کويت
در ادامه اين رقابتها عصر جمعه تيم قرقيزستان با نتيجه پنج بر دو مقابل تيم لبنان به پيروزی رسيد تا به عنوان تيم دوم گروه سوم راهی مرحله دوم شود.

XS
SM
MD
LG