لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۲۱

عکس و نوشته به انتخاب و نگارش آرش - 2003-07-26


از زهرا کاظمی تا بريتنی اسپيرز!!!

به قول دوستی همه را برق می گيرد ما رو چراغ نفتی. من نمی دانم چرا هر بار در اين صفحه مطالب جدی در مورد ايران می گذارم عده ای پيدا می شوند و شروع به داد و بی داد می کنند.

مثلا از همين دو سه روز پيش که مسئله قتل خانم زهرا کاظمی را مطرح کرده ام عده ای پيدا شده اند و با طرح مطالبی بی ربط و با ربط در صدد زير سوال بردن کل اين وبلاگ هستند.

مثلا يک نفر پيغام گذاشته و نوشته است که چرا در مورد دو خبرنگار (( عزيز )) ايرانی که در عراق توسط آمريکايی ها بازداشت شده اند چيزی نمی نويسی؟ يکنفر نيست بپرسد آخه مرد حسابی مگر تا به حال به آن دو خبرنگار تعرضی شده است که شما اين مسئله را با قتل خانم کاظمی مقايسه می کنيد. اصلا مگر چنين اتفاقاتی در هيچ کجای دنيا رخ می دهد؟ گودرز چه ربطی دارد به شقايق!!!

يا مثلا يک دوست عزيز ديگر در حاليکه مسئله مرگ خانم کاظمی همه اهالی جامعه مطبوعاتی ايران را شکه کرده يک دفعه آمده نوشته است : (( چرا لينک مرا برداشته ای ، جواب بده؟ ))

آخر من نمی دانم مگر لينک مردم را گذاشتن زورکی است که حالا اگر سهوا پاک بشود بايد در جمع ماخذه بشوی و مثل طلب کارها با هات رفتار بشود. حالا وقتی من آمده ام برای آن آقا توضيح داده ام که عزيز دلم اين مسئله اتفاقی بوده است و شما را تورا به خدا يک ذره مسائل را جدی تر بگيريد حالا وقت اين دعواها نيست، ايشان با نوشتن نامه بلند بالايی در قسمت پيغام ها کل اين وبلاگ را زير سوال برده است!!!

جناب دوست عزيز ،اين حقير را به خاطر آنکه عکس ها را با کلی مشقت از اين سايت و آن سايت پيدا می کنم و همينطور مثل ديوانه ها مفت و مجانی روی اين صفحه می گذارم تا هموطنان زحمت گشتن به دنبال تصاوير روز را نداشته باشند به باد ناسزا و بی حرمتی گرفته اند و بدون رعايت شرايط سنی و حرفه ای اين حقير هرچه دلشان خواسته به مخلص شما،افراد سياسی و آزادی خواه اين کشور و زنده ياد زهرا کاظمی گفته اند و حتی آن مرحومه را با خواننده ای به نام ((بريتنی اسپيرز ))مقايسه کرده اند!!!

تازه ايکاش ماجرا به همين جا ختم می شد. اين دوست گرامی نوشته اند ما سوابق خانم اسپيرز را می دانيم !!! ( کسی که يکبار شوهای جديد اين خانم را ديده باشد کاملا با سوابق او آشنا خواهد بود)اما از کجا معلوم که زهرا کاظمی قصد سياه نمايی در مورد ايران را نداشته است!!! يعنی من نمی فهمم آيا واقعا ما آنقدر بد بخت شده ايم که تکليفمان با بريتنی اسپيرزها ی بيست و يکی دوساله آنچنانی مشخص است و با هموطن خبرنگار ۵۴ ساله خودمان که دارای مدرک دکتری سينما از دانشگاه سوربن پاريس بوده و سال هاست که به عنوان خبرنگار با نشريات مطرح کانادايی همچون (( رستوورسو)) همکاری می کرده مشخص نيست؟!!!

بله حتما ايشان هم بايد قر کمر و ادا اطفار نثار اين حضرات می کرده و فجايع رخ داده در ايران و جهان را به تصوير نمی کشيده که زن نزد اينان فقط برای رقصيدن و رامشگری ساخته شده است و نه به قول خودشان سياه نمايی!!

اين آقا نوشته مگر جامعه موزيسين های انگليسی در غم مرگ آقای ديويد کلی ، كارشناس تسليحاتی بريتانيا،چه کرده اند که ما بکنيم؟ ‌من به ايشان می گويم شما ببين رقاصه ها، رامشگران و ماما سيد های کاباره ها و کازينوهای لندن چه می کنند شما هم کاسه چه کنم را به زمين خواهی گذاشت . مطمئن باش! راستی چرا همه را برق ميگيرد ما را چراغ نفتی؟

XS
SM
MD
LG