لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۲۲

راه اندازی  سايت اينترنتی فدراسيون فوتبال ايران - 2003-07-24


سايت اينترنتی فدراسيون فوتبال ايران، عصر روز چهارشنبه طی مراسمی در محل فدراسيون فوتبال رسما راه اندازی شد. در اين سايت که توسط شرکت "آی.سی.ان.سی" طراحی و برنامه نويسی شده دارای ۱۱ سرفصل است که مراجعه کنندگان به آن می توانند اطلاعاتی در خصوص تيمهای ملی فوتبال در رده های سنی مختلف، روسای فدراسيون فوتبال از ابتدا تاکنون، تاريخچه شکل گيری فوتبال ايران، اخبار روز فوتبال و معرفی هياتهای فوتبال را کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری ايرنا، همچنين قرار است که اطلاعات مربوط به بازيکنان و تيم های حاضر در رقابتهای ليگ برتر با پبيان گرفتن فصل نقل و انتقال بازيکنان در اختيار علاقه مندان قرار بگيرد.

شهاب بختيار مسئول شرکت طراح اين سايت در خصوص معرفی بيشتر آن به خبرنگاران گفت که اطلاعات اين سايت در حال حاضر به زبان انگليسی در اختيار عموم قرار می گيرد و از روز هفتم شهريور ماه (۲۹ اوت ۲۰۰۳) زمان آغاز رقابتهای ليگ برتر باشگاه های ايران اطلاعات آن به زبان فارسی در اختيار عموم خواهد بود.

علی اکبر عرفانيان دانشور دبير کل فدراسيون فوتبال نيز طی سخنانی با اشاره به اينکه راه اندازی سايت اينترنتی فدراسيون يکی از نيازهای اساسی فوتبال ايران بود، از تمامی افرادی که، فدراسيون را در راه اندازی آن ياری کرده اند، تقدير و تشکر کرد.

وی افزود: اين اتفاق مهم، سبب می شود تا ما همگام با ساير نهادهای فوتبال دنيا از جمله فدراسيون بين المللی فوتبال(فيفا) و کنفدراسيون فوتبال آسيا AFC گام برداشته و به نوعی سرعت حرکت خود را آنها تنظيم نماييم.

آدرس سايت فدراسيون فوتبال ايران: WWW.IRISF.COM می باشد.

XS
SM
MD
LG