لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۲۰

تيم ايران از حضور در ديدار پايانی مسابقات واليبال نوجوانان جهان بازماند - 2003-07-12


در ادامه‌ برگزاری هشتمين دوره‌ مسابقات واليبال نوجوانان جهان تيم ايران در مرحله‌ نيمه نهايی مقابل تيم هند شكست خورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، تيم ملی ايران كه در اين دور از رقابت‌ها از عنوان نايب قهرمانی خود در مسابقات جهانی قاهره دفاع می‌كرد با شكست در برابر تيم ملی هند از راهيابی به ديدار پايانی بازماند.

تيم ملی ايران در رقابتی پرافت و خيز نتوانست شكست مسابقات قهرمانی آسيا مقابل تيم هند را به پيروزی تبديل كند و اين مسابقه را با حساب ۳ بر يك و نتايج ۲۵ بر ۱۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به تيم ملی هند واگذار كرد.

ابراهيم نعمتی دبير فدراسيون واليبال ايران در گفت ‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ايسنا گفت: به نظر می‌رسيد بازيكنان ما در بازی امروز مقابل هند نقاط ضعف بسياری در دفاع، سرويس‌های پرشی و دريافت داشتند كه در اين راستا ما بايد تاكتيك‌های فردی خود را تغيير می‌داديم تا حريف نتواند نقاط ضعف ما را شناسايی كند.

دبير فدراسيون واليبال افزود: اين در حالی است كه تيم ما با شناخت از تيم ملی هند، می‌توانست برنده‌ اين بازی باشد.

وی تصريح كرد: مسلما تيم ملی هند با استفاده از پاسور زبردست خود در پخش كردن توپ در داخل ميدان نقش بسزايی را در پيروزی اين تيم ايفا كرد. نعمتی در رابطه با بازی ايران در برابر تيم چك كه فردا برگزار خواهد شد، گفت: قاعدتا با پيروزی‌هايی كه تيم ايران در برابر هلند و ايتاليا به دست آورد بايد در برابر اين تيم نيز موفق شويم.

براين اساس تيم ملی ايران بايد برای كسب عنوان سوم و چهارمی فردا به ديدار تيم ملی چك برود و تيم‌های برزيل و هند نيز ديدار فينال را برگزار كنند.

گفتنی است؛ تيم ملی برزيل صبح امروز با حساب ۳ بر صفر تيم چك را شكست داد

XS
SM
MD
LG