لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۲۵

شيراز ميزبان مسابقات فوتبال غرب آسيا - 2003-07-10


رئيس فدراسيون فوتبال ايران گفت: با توجه به توانمندی های استان فارس، شيراز ميزبان مسابقات غرب آسيا در شهريور ماه سال جاری خواهد بود. محمد دادکان روز پنجشنبه در شيراز افزود: اطمينان داريم استان فارس توانايی انجام مسابقات مختلف بين المللی را دارد و در اين ارتباط همکاری مديريت استان نقش آفرين است.

به گزارش خبرگزاری ايرنا، رئيس فدراسيون فوتبال که به منظور تماشای ديدار نهايی مسابقات جام حذفی ايران به شيراز سفر کرده است، روز پنجشنبه در استانداری فارس حضور يافت و در خصوص نحوه برگزاری جام پارسيان و مسابقات فوتبال غرب آسيا با استاندار و مسئولان اين استان به گفت و گو پرداخت.

وی در اين ديدار گفت: تيم فوتبال فجر سپاسی از نظر فنی و اخلاقی افتخار فوتبال ايران است و اميدواريم اين تيم بتواند دل مردم فارس را شاد کند و از اينکه نيروهای جوان خود را مطرح کرده، مايه اميدواری برای فوتبال ايران خواهد بود و تحول مثبتی در ورزش ايجاد می کند.

دادکان خاطر نشان کرد که مطبوعات و رسانه ها چشم و چراغ ورزش هستند اما برخی از آنها با وارد شدن به مسائل حاشيه ای کمکی به توسعه ورزش نمی کنند ضمن اينکه ما به انتقاد سازنده اعتقاد داريم و از آن استقبال می کنيم.

XS
SM
MD
LG