لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۳

فعاليت بيش از ۱۵۲۰ باشگاه بيليارد در ايران - 2003-06-18


رئيس فدراسيون بولينگ و بيليارد گفت: عدم فضاهای ورزشی سبب گرديده تعداد باشگاههای ورزش بيليارد به ۱۵۲۰ باشگاه افزايش يابد كه به اين واسطه ۱۵ هزار شغل ايجاد شده است و هزار مربی در اين رشته تربيت شده اند. شهرياری در حاشيه مجمع هيأت بيليارد استان يزد به خبرنگار ايسنا گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی كشور در رشته اسنوكر در قزوين، كلاس داوری درجه ۲ در شهرستانهای قزوين، اصفهان، شيراز، كرمانشاه و تبريز در سال جاری، اعزام تيمهای ملی اسنوكر، اكسبال و ناينبال به مسابقات آسيا و برنامه ريزی برای شركت در مسابقات قهرمانی المپيك، آسيايی دوحه قطر، از جمله برنامه های اين فدراسيون در سال جاری است.

وی در ادامه با اظهار گلايه از رسانه های تصويری و نوشتاری در جهت پوشش ندادن به فعاليتهای اين رشته ورزشی گفت: روزنامه ها با اصالت خبرنگاری و اطلاع رسانی كه سابقا داشتند، فاصله گرفته و امروز به جای پرداختن به ورزش، به حاشيه ورزش توجه دارند.

شهرياری در پايان با بيان اينكه رشته بيليارد به مرحله خريد و فروش قهرمانان و نقل و انتقال بازيكنان بين باشگاهها نرسيده است، گفت: به اين دليل روزنامه نميتوانند روی آن مانور اقتصادی داشته باشند ولی اميدواريم مطبوعات ورزشی بيشتر به بحث خط دادن به ورزش كشور، توجيه كردن و شناساندن ورزش به مردم فعاليت كنند.

XS
SM
MD
LG