لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۰۷

حمله لباس شخصی ها به خوابگاه دختران در تبريز - 2003-06-17


به گزارش يک سايت اينترنتی، روز دوشنبه ساعت نه بعد از ظهر، لباس شخصی ها به خوابگاه دختران دانشجو در تبريز حمله کردند. پيش از اين حمله دختران دانشجو در محوطه خوابگاه که در خيابان زعفرانيه واقع است تجمع کرده و شعار های سياسی می دادند.

شعار جديد اين تظاهرات اين بود : ای تبريز غيرتمند حمايت حمايت.

پس از حمله لباس شخصی ها که در حضور نيروهای انتظامی اتفاق افتاد شايع شد که سه تن از دختران دانشجو به شدت زخمی شده اند. همزمان با اين حمله لباس شخصی ها به خوابگاه پسران دانشجو نيز در خيابان ولی عصر حمله بردند. به قرار اطلاع ساکنان اطراف دانشگاه و خيابان های منتهی به خوابگاه های دانشجويان بويژه خيابان آبرسان و اطراف ميدان ساعت درهای منازل خود را برای پناه دادن دانشجويان باز گذاشته اند. ضمنا جوانان و نوجوانان تبريز در خيابان ها با تکرار شعار به حمايت از دانشجويان پرداختند.

همچنين ايسنا خبر داد: با توجه به ناآرامی‌ها در برخی از دانشگاه‌ها، علی رغم برخی تحركات شبانه در خوابگاه و در داخل دانشگاه تبريز روند برگزاری امتحانات در دانشگاه تبريز روال عادی خود را طی می ‌كند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، به دنبال برخی ناآرامی‌ها در خوابگاه دانشگاه تبريز و نوشتن شعارهايی عليه مسؤلان كه به صورت شبانه انجام گرفته بود، اين موارد از سوی ماموران حراست دانشگاه پاكسازی شد.

گفتنی است، با توجه به برگزاری نشست روسای دانشگاههای كشور در هفته جاری در دانشگاه تبريز در شرايط فعلی مسؤلان دانشگاه از هر گونه اظهار نظر درباره برگزاری يا عدم برگزاری نشست خودداری كردند.

به نقل از سايت زنان ايران http://www.womeniniran.org

XS
SM
MD
LG