لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۱:۱۲

پايان هفته بيست و پنجم دومين دوره ليگ برتر باشگاههای فوتبال ايران - 2003-06-17


هفته بيست و پنجم دومين دوره ليگ برتر باشگاههای فوتبال ايران، عصر امروز با انجام ۵ديدار پايان يافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، دراين روز تيم پرسپوليس با قبول شكست ۳بر ۲ مقابل ملوان بندرانزلی، فداكاری سفيد پوشان انزلی را كه در آخرين روز از مسابقات اولين دوره ليگ برتر با شكست استقلال، قهرمانی را به قرمزپوشان تهرانی تقديم كرده بودند، جبران كرد.

گلهای اين ديدار را كه در استاديوم تختی تهران برگزار شد، در دقايق ۴ و ۲۵ توسط پژمان نوری و حسين ملكی برای ملوان بثمر رساندند. در دقيقه ۶۲ نيز پژمان نوری از روی نقطه پنالتی سومين گل ملوان و دومين گل خودش را به ثمر رساند.

برای تيم پرسپوليس نيز حميد استيلی و پايان رافت در دقايق ۳۲ و ۷۰ گل زنی كردند تا قهرمان سال گذشته با كسب ۴۱ امتياز به رده سوم سقوط كند.

در ديگر ديدار امروز كه در ورزشگاه تختی شهر اهواز برگزار شد، دو تيم آبی پوش استقلال در مقابل هم صف آرايی كردند كه آبی پوشان تهرانی در برابر گرمای اهواز دوام نياوردند و بازی را با نتيجه ۲ بر ۱ به آبی پوشان اهوازی واگذر كردند تا با نجات اين تيم از سقوط، اميدهايش برای بقا بيشتر شود.

استقلال اهواز با اين پيروزی ۲۷ امتيازی شد و در رده يازدهم جدول باقی ماند. استقلال تهران نيز با 32 امتياز به رده نهم جدول سقوط كرد.

پاس تهران و صنعت نفت آبادان ديدار سوم اين روز را در ورزشگاه شهيد دستگردی برگزار كردند كه در پايان سبز پوشان تهرانی در يك بازی پرگل و با نتيجه ۴ بر ۲ و خاموش كردن شعله فانوس نماينده آبادان، با ۴۲ امتياز به رده دوم جدول صعود كنند.

ابومسلم خراسان نيز امروز در مشهد با نتيجه ۳ بر۱پيكان تهران را از پيش رو برداشت تا با ۲۶ امتياز اميدهايش برای بقا پررنگ تر شود.

ديگر تيم خودرو ساز تهرانی پيکان، موفق شد در هفته بيست و پنجم با ۳ گل برق شيراز را شكست دهد و با ۳۵ امتياز به رده پنجم جدول صعود كند.

XS
SM
MD
LG