لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۴۵

اطلاعيه‌ مشترك مديران عامل دو باشگاه‌ پرسپوليس و استقلال - 2003-06-11


مديران عامل دو باشگاه‌ فرهنگی ورزشی پرسپوليس و استقلال، در آستانه‌ ديدار اين دو تيم در چارچوب رقابت‌های دور برگشت ليگ برتر، اطلاعيه‌ مشتركی صادر كردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، متن كامل اين اطلاعيه به شرح ذيل است: بار ديگر ورزشگاه آزادی، ميعادگاه عاشقان راستين ورزش و ميزبان قدوم مبارك هواداران خاص و متعهد استقلال و پرسپوليس است، روزی كه می‌تواند در عين نمايش رقابتی جانانه، بيانگر رفتاری پهلوانانه و بازی جوانمردانه باشد.

ورزشگاه بزرگ شهر، بعد از مدت‌ها سكوت و گذراندن روزهای فراوان تنهايی، در حالی خود را مهيای پذيرايی شما عاشقان ورزش می‌نمايد، كه متحمل مخارج سنگينی در امر بازسازی خويش گشته است.

اين بازی، در ميدانی كه حاصل زحمات شبانه‌روزی متخصصين و پرسنل زحتمكش ايرانی است، برگزار می‌شود‌ و در تب و تاب آن است كه شاهد رقابتی زيبا، ناشی از غنای فوتبال ايران و بازی مبتنی بر اصول جوانمردانه باشد.

هواداران عزيز، بايد در شان اين بازی بزرگ، با شعارهای زيبا و دلپسند و بدور از هر گونه جنجال آفرينی و خدای ناكرده هتك حرمت بازيكنان و با مراعات كامل اصول اخلاقی و انسانی و بدور از هر گونه هياهو، همه‌ مربيان و بازيكنان را ياری نموده و برگ زرين ديگری را بر صفحات كتاب تاريخ ورزش ايران بيافزايند. ورزشگاه آزادی سرمايه‌ای ملی است كه حفظ و حراست از اموال و اثاثيه و تجهيزات و تاسيسات آن وظيفه انسانی و ملی هر تماشاگر بوده و بايد با نمايشی از فرهنگ والای تقدس، محيط مقدس و ارزشمند آن را پاسدار باشيم.

باشگاههای استقلال وپرسپوليس، ضمن احترام و تكريم فراوان به تمامی اركان ورزش كشور اعم از تماشاگران، مسوولان، مربيان و بازيكنان، از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌نمايند كه با حضور شكوهمند خود، روز جمعه را مبدل به روز آشتی تماشاگران با ورزشگاه ساخته و با رعايت تمامی جوانب فرهنگی و اخلاقی نشان دهند كه هنوز هم در دنيا بهترين هستيم و از كليه بازيكنان مصرانه می‌خواهيم كه در همه حال و هر نتيجه، نمايانگر اخلاق و سجايای شايسته يك ورزشكار متعهد باشند.

XS
SM
MD
LG