لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۳۱

سوء قصد به جان امير عباس فخرآور، سايت جنبش مستقل دانشجويی - 2003-06-10


سوء قصد به جان امير عباس فخرآور

به نام اهورای پاک سوء قصد به جان امير عباس فخرآور چهار شنبه گذشته در زندان قصر يکی از جانيان محکوم به اعدام در پی يک حمله ناگهانی وبی دليل به امير عباس فخرآور که تنها زندانی سياسی آن مجموعه می باشد ابتدا ايشان را تهديد به مرگ نموده سپس با دشنه وی حمله ور شد که در پی اين حادثه گوش و بيني فخر آور شکسته و ايشان مجروح گرديدند.

همچنين مطلع شديم بعد از وقوع اين حادثه خانم فاطمه حقيقت جو نماينده مجلس به زندان مرا جعت نموده و جويای حال اميرعباس فخر آور شدند که در ابتدای ورود بازرس زندان از حضور فخر آور در زندان خود را بی اطلاع جلوه داده اند . همچنين در پی در خواست مرخصی امير عباس از زندان وموافقت رئيس زندان در آخرين لحظات مرخصی ايشان ازطرف بيداد گاه انقلاب رد شده است .

جنبش مستقل دا نشجوئی ايران از حرکت انسان دوستانه خانم حقيقت جو تشکر بعمل آورده و مسئوليت جان امير عباس فخر آو ررا به عهده جمهوری اسلامی می داند و اخطار می دهد هر گونه آسيب و گزند را به جان ايشان از طرف عوامل ظلم و استبداد دانسته وتکليف آنان را به دست ملت غيور ايران می سپارد.

آخرين گزارش : اعتصاب غذا، امير عباس فخر آور در پی آخرين گزارش رسيده از وضعيت امير عباس فخر آور ظهر ديروز به تاريخ 18 خرداد 1382 به دليل گرامی داشت خونهای ياران دبستانی که در حادثه کوی دانشگاه بر زمين ريخت وشرايط ناهنجار زندان دست به اعتصاب غذا زد. ايران هرگز نمی ميرد جنبش مستقل دانشجوئی ايران

info@jonbesh.org

XS
SM
MD
LG