لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۴۶

تيم ملی فوتسال ايران در ثانيه های آخر از راهيابی به ديدار فينال باز ماند - 2003-06-06


تيم ملی فوتسال ايران، با قبول شكست 2ـ1 برابر آرژانتين از راه ‌يابی به ديدار نهايی مسابقات بين‌المللی مالزی بازماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم ملی فوتسال ايران در حاليكه تا رسيدن به مرحله نيمه پايانی مسابقات، تيم‌های ازبكستان و انگليس را به ترتيب با حساب 7ـ1 و 14ـ1 از سر راه خود برداشته بود در شرايطی پا به اين مرحله گذاشت كه در نيمه اول بازی با نتيجه يك ـ صفر از حريف آرژانتينی خود پيش بود.

در اين بازی تيم ايران كه به تناوب از حيدريان، هاشم‌زاده، ناصری (دروازه‌بان)، محمدی، داداشی، صانعی، زارعی، پری آذر و شانديزی استفاده ميكرد، ابتدا با گل كاظم محمدی از حريف خود جلو افتاد اما آرژانتين در نيمه دوم مسابقه بازی را به تساوی كشاند.

در شرايطی كه از اواسط نيمه دوم كماكان حملات ايران بر دروازه آرژانتين ادامه داشت، تيم ايران فرصت‌های بسياری را از دست داد تا اينكه در ثانيه‌های پايانی اين بازی، آرژانتين گل ديگری را به ثمر رساند تا خاطره تلخ مسابقات جام جهانی گذشته و حذف در لحظات پايانی برابر تيم آرژانتين و دريافت گل از همان بازيكن تكرار شود.

به اين ترتيب، آرژانتين به عنوان يكی از تيم‌های صعود كننده به مرحله نهايی بازيها، روز يكشنبه ديدار نهايی را برابر برنده مسابقه برزيل و اروگوئه كه روز شنبه برگزار خواهد شد، انجام می‌دهد.

XS
SM
MD
LG