لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۰

نتايجی از دور سوم مسابقات فرانسه اُپن French Open - 2003-05-30


سرينا ويليامز آمريکايی، بازيکن اول جهان در تنيس زنان، در بازی دور سوم مسابقات فرانسه اُپنFrench Open، در پاريس تقريباً بی نقص ترين بازی ممکنه را به نمايش گذاشت.

سرينا ويليامز قهرمان دور گذشته اين مسابقات، در ۴0 دقيقه با آرامش کامل باربارا شت Barbara Schett بازيکن اتريشی را در دو ست متوالی با نتيجه ۶-0 ، ۶-0 پشت سر گذاشت. شت تنها قادر بود که در تمام بازی 20 پوئن بدست بياورد، که ۶ پوئن از آن را در ست دوم بدست آورد.

امروز بازيکن شماره يک ژاپن « آی سوگی ياما » Ai Sugiyama با شکست دادن بازيکن آمريکايی مگان شاکنسیMegan Shaughnessy در دو ست و با نتيجه ۶-1، ۶-۴به دور چهارم اين بازيها راه يافت. کار سخت سوگی ياما مسابقه بعدی اوست که در مقابل سرينا ويليامز خواهد بود، ايندو تا بحال دو بار روبروی هم قرار گرفته اند، يکبار در زمين چمن و بار ديگر در زمين سخت که هر دو بار سرينا ويليامز وی را شکست داده است.

در قسمت مسابقات مردان، آندره آغاسی در سه ست متوالی با نتيجه ۶-۴، 7-۵، 7-۵ بازيکن بلژيکی خاوير ماليسه Xavier Malisse را شکست داد. آغاسی برای محافظت از سر تراشيده اش در مقابل آفتاب يک کلاه بيسبال پوشيده بود و بر عکس بازی قبليش که مجبور شده بود بعد از عقب ماندن در 2 ست، برای پيروزی تلاش زيادی بکند، امروز در يک فرم بسيار عالی بود.

همچنين در قسمت زنان، جاستين هنين-هاردن بازيکن بلژيکی به راحتی با نتيجه ۶-1، ۶-1 از سد بازيکن ماداگاسکاری دالی راندريانتفای، گذشت. آملی مورسمو از فرانسه در 2 ست و با نتيجه ۶-3، ۶-۴ بازيکن کلمبيايی، فابيولا زولاگا را پشت سر گذاشت.

پتی اشنايدر سوئيسی برنده بازی با الينی دنيليدوو يونانی در 2 ست و نتيجه ۶-3، ۶-۴ بود. در قسمت مردان هم، گيلرمو کوريا از آرژانتين، با نتيجه ۶-۴، ۶-1، ۶-1 آتيلا ساولت مجارستانی را برد. آرژانتينی ديگر ماريانو زابالتا در سه ست مستقيم از يونس ال آينوئی با نتيجه ۶-2، ۶-۴، 7-۶ پيشی گرفت.

رينر شوتلر از آلمان بدور بعدی راه پيدا کرد، بعد از آنکه حريف وی از آفريقای جنوبی، واين فريرا، در نيمه ست چهارم، 2-1 عقب بود، مجبور به واگذاری بازی بخاطر جراحت شد.

بازيکن هلندی مارتين ورکرک، با نتيجه ۵-7، ۶-۴، ۶-2، 7-۵، بازيکن آمريکايی وينسنت اسپاديا را در چهار ست شکست داد.

XS
SM
MD
LG