لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۵۵

عليرضا رضايی: كشتی گير آمريكايی را نمی شناسم - 2003-05-17


شناخت چندانی از كشتی گير وزن ۱۲۰ كيلوگرم آمريكا ندارم اما با اين حال با شروع مسابقات جام تختی وارزيابی عملكرد اين كشتی گير در مصاف با ديگر حريفان، برای كشتی با او برنامه ريزی خواهم كرد.

عليرضا رضايی عضو تيم ملی كشتی آزاد ايران در مسابقات جهانی ۲۰۰۲ تهران ضمن اعلام اين مطلب به سرويس كشتی خبرگزاری ورزش ايران (ايپنا) گفت: برايان كيك حريف آمريكايی ام در جام تختی خواهد بود، البته در مجموع فكر می كنم جنگ اصلی بين حريفان داخلی است و قطعا كشتی گيران ايرانی برای دستيابی به پيراهن تيم ملي، رقابتهای زيبا و سنگينی را پشت سر خواهند گذاشت.

رضايی در خصوص وضعيت جسمانی خود افزود: در شرايط بدی به سر نمی برم و فكر می كنم به آن حد آمادگی كه بايد، دست يافته ام. با توجه به حريفان خوب و جوانی كه بايد با آنها روبرو شوم از تمام توانم در اين مسابقات استفاده می كنم.

سنگين وزن ايران كه با كسب يك برد و يك باخت از دور مسابقات جهانی ۲۰۰۲ تهران حذف شد در ادامه پيرامون شرايط اردوی آماده سازی ملی پوشان كه از ۱۶ فروردين ماه آغاز شد و تا زمان آغاز مسابقات جام تختی ادامه خواهد داشت، تصريح كرد: مسوولان شرايط بسيار خوبی را برای بچه ها فراهم كرده بودند و همه اقدامات انجام شده در جهت رفاه حال اردونشينان بود كه در اين راستا جا دارد از تلاش كليه دست اندركاران فدراسيون كشتی تشكر كنم.

رضايی وضعيت تيم ملی ايران را در مسابقات آسيايی هند چنين ارزيابی كرد: قطعا فاصله اندك جام تختی تا مسابقات آسيايی اثرنامطلوبی بر روی كشتی گيران ما خواهد داشت. مشكل كم كردن وزن در طول ۱۰ روز فشار زيادی به بدن بچه ها وارد می كند اما بايد بپذيريم كه شرايط اينگونه است و بايد خود را با اين مساله وفق بدهيم.

عليرضا رضايی در پايان گفت: برای اينكه بتوانم به عنوان ملی پوش سنگين وزن ايران در مسابقات جهانی ۲۰۰۳ نيويورك حضور يابم انگيزه زيادی دارم. در هر حال اميدوارم كه در جام تختی توانايی هايم را ثابت كنم.

XS
SM
MD
LG