لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۲۵

امکان کناره گيری پيت سمپراس از دنيای تنيس حرفه ای - 2003-05-16


اينروزها دلائل زيادی بچشم می خورد که دوران بازی تنيس پيت سمپراس تنيس باز آمريکائی، به پايان خود نزديک می شود. سمپراس که اخيراً گفته بود در مسابقات ماه جاری فرانسه اوپن French Open شرکت نخواهد کرد، ازشرکت در مسابقات ويمبلدون که برای سالها بر آن استيلای کامل داشت، نيز، کناره گيری می کند.

سمپراس می گويد در سال جاری تصميمی برای شرکت در مسابقات ندارد، اما وی در مورد اينکه برای هميشه از بازی تنيس حرفه ای کناره گيری ميکند يا نه، تمام درها رابروی خود نبست، وی گفت: " من بطور صد در صد درهای دوباره بازی کردن را بروی خود نميبندم."

بازيکن اسبق شماره يک جهان، از زمانی که در مسابقات يو اس اوپنU.S. Open ، در سپتامبر گذشته آندره آغاسی را در فينال برای بدست آوردن قهرمانی شکست داد، در مسابقه ديگری شرکت نکرده است. در حال حاضر سمپراس صاحب ۱۴ عنوان قهرمانی گراند اسلم Grand Slam ميباشد. وی امسال در چندين تورنمنت نامنويسی کرده، اما در لحظات آخر نام خود را از مسابقات بيرون کشيده است.

شايعاتی هست که سمپراس ۳۱ ساله، امکان شرکتش در مسابقات امسال ويمبلدون، برای آخرين مسابقه حرفه ای وی، وجود دارد، تورنمنتی که وی قبلاً هفت بار بقهرمانی آن رسيده است.

XS
SM
MD
LG