لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۳۵

مدير مجموعه ورزشی آزادی: برای حضور خانواده ها مشکلی نداريم - 2003-05-14


به گزارش ايسنا، مدير مجموعه ورزشی آزادی در رابطه با بازسازی سکوهای اين ورزشگاه توضيح داد: باز سازی اين قسمت با انتخاب پيمانکاران داخلی و با انجام هشت مرحله صورت گرفت. در شرايط فعلی نيز با نصب و شماره گذاری صندلی ها مراحل نهائی کار را طی ميکنيم، که اميدواريم تا بازی استقلال و پرسپوليس اين قسمت از کار آماده شود.

بهمن وزيری با اشاره به احداث پيست تارتان در کنار زمين چمن گفت: اين پيست نيز با شيوه ساختی جديد و استاندارد در مراحل پايانی قرار دارد. وی با بيان اينکه با تجهيز کليه قسمتهای بهداشتی، رفاهی و خدماتی آمادگی کامل را برای پذيرايی از تماشاچيان داريم، گفت: با اين توصيف ما در مجموعه ۴۶۰ هکتاری آزادی تنها به استاديوم اصلی اکتفا نکرديم، بلکه کل مجموعه در حال بازسازی است و در قسمتهای مختلف اقدامات زيربنايی را انجام می دهيم. در اين راستا می توان به نرده کشی و ايجاد جاده سلامتی در دور مجموعه ورزشی آزادی به عنوان نمونه يی از اين اقدامات اشاره کرد. مدير مجموعه ورزشی آزادی تصريح کرد: اگر در گذشته، اين مجموعه ورزشی تنها مختص به استفاده ورزشکاران ملی پوش بود، هم اکنون با صدور کارت های مخصوص می توانيم پذيرای حضور ديگر علاقه مندان ورزشی نيز باشيم.

وی در پاسخ به اين سئوال که چه برنامه ای برای تعيين جايگاه خانواده ها در استاديوم آزادی داريد، گفت: هر زمانی که مسئولان ذيربط مجوزی را مبنی بر حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی تهران صادر کردند ما بدون هيچ گونه مشکلی تعدادی از صندلی ها را جدا می کنيم و در اختيار آنها قرار می دهيم. در اين راستا، نه تنها برای خانواده ها بلکه برای ديگر تماشاچيان، خبرنگاران و.... محل ورود، بليت فروشی و صندلی ها را به صورت هم رنگ با هم ايجاد کرده ايم تا برای حضور تماشاچيان با کمترين مشکل مواجه باشيم.

اعضای کميته فوتبال نويسان ايران نيز به همراه بهمن وزيری از وضعيت موجود بازديد کردند و از ايشان خواستند که شرايط مناسبی برای ورود و خروج و کار خبرنگاران در ورزشگاه ايجاد شود.

XS
SM
MD
LG