لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۵۱

امکان رفتن کاپيتان تيم ملی فوتبال آلمان و بايرن مونيخ از آلمان - 2003-05-07


اليور کان Oliver Kahn کاپيتان و گلر تيم بايرن مونيخ، در مصاحبه ای اظهار کرد که وی در حال تصميم گيری برای ترک تيم قهرمان بوندس ليگا، بخاطر مبارزه طلبيدن جديد است.

اليور در مقاله ای که در شماره چهارشنبه مجله آلمانی اسپورت بيلت Sport Bild بچاپ رسيده، چنين مينويسد: " اين يک راز مگو نيست که من با بايرن به تمام چيزهای ممکنه در فوتبال دست پيدا کرده ام. بنابراين، از خود سؤال ميکنم، حالا چی؟ چطور ميتوانم مبارزات جديد داشته باشم؟"

"اين فصل نهمی است که من بيشترين خود را وقف تيم بايرن کرده ام. اما وقتی که شخص در تيمهای خارجی بازی کند، ميبايد دوباره خود را ثابت کند. دوباره بايد از صفر شروع کرد. که آن هم خوبه، زيرا امکانات جديد را پيش پای شخص ميگذارد."

اليور کان ۳۳ ساله که در ضمن کاپيتان تيم ملی آلمان هم ميباشد، از سال ۱۹۹۴ با تيم بايرن مونيخ بوده و قرارداد وی تا سال ۲۰۰۶ ميباشد.

سر مربی تيم بايرن مونيخ اوتمار هيتسفلد Ottmar Hitzfeld در ماه مارس گذشته گفته بود که وی نگران اينست که کاپيتان تيمش را از دست بدهد، اگر مطبوعات به فشار خود به اليور کان بخاطر مسائل شخصيش ادامه دهند.

نام اليور کان در ماه مارس برای هفته ها تيتر مطبوعات آلمان بود، بعد از اينکه وی اعتراف به خيانت به زن حامله اش با يک زن بارکرد.

اوليور کان رفتار مطبوعات آلمان را با خود بخاطر مسائل خصوصی اش، " بيرحم و فاسد " خطاب کرده بود.

XS
SM
MD
LG