لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۱

حسين رضازاده: در مسابقات جايزه بزرگ مجارستان قصد ركورد شكنی ندارم - 2003-05-06


ركورد دار وزنه برداری جهان و المپيك در گفتگو با خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار داشت: در حال حاضر اردوی خوبی را زير نظر مربيان تيم ملی پشت سر ميگذارم تا با آمادگی مطلوب راهی مسابقات جايزه بزرگ مجارستان شوم.

وی در خصوص ميزان آمادگی خود برای شركت در مسابقات جايزه بزرگ مجارستان گفت: با تمريناتی كه انجام داده ايم از شرايط خوبی برای شركت در مسابقات برخوردارم و روز پنجشنبه (۱۸ارديبهشت) برای شركت در اين مسابقات به همراه حسين توكلی راهی مجارستان خواهيم شد.

رضازاده در ارزيابی عملكرد «استويچف» مربی جديد تيم ملی وزنه برداری گفت: «استويچف» قهرمان سابق جهان بوده كه در حال ارايه برنامه های خود ميباشد و ما هم مجری برنامه های وی هستيم كه اميدوارم با اين مربی هم به موفقيتهای زيادی دست پيدا كنيم.

قهرمان وزنه برداری جهان در سال ۲۰۰۲ افزود: «ميروسلاو» مربی اسبق تيم ملی كه يكسال مسئوليت هدايت تيم ملی را برعهده داشت، برنامه های متفاوتی را نسبت به مربی حال حاضر ارايه ميكرد و به نظر من استويچف نتيجه بهتری نسبت به ميروسلاو خواهد گرفت.

رضازاده در مقايسه ايوانف و مربی جديد بلغاری خاطر نشان كرد: ايوانف طی ۶سال فعاليت، دستآوردهای خوبی برای وزنه برداری ايران به ارمغان آورد و موفقترين مربی وزنه برداری در ايران بوده است، بايد به استويچف هم مانند ايوانف فرصت لازم داده شود تا بتواند افتخارات وی را تكرار كند.

رضازاده در پايان گفت: در مسابقات اخير و همچنين رقابتهای آسيايی قصد ركورد شكنی ندارم و برای شكستن ركورد خود در مسابقات جهانی دست به كار خواهم شد.

XS
SM
MD
LG