لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۵۳

تصميم به راه‌اندازی سايت رسمی فدراسيون فوتبال ايران - 2003-04-30


عليرغم تلاش‌های صورت گرفته در گذشته و ضرورت وجود سايت رسمی به منظور انعكاس مطالب مورد نياز در زمينه فوتبال، با انجام برنامه ريزيهای لازم، تصميم به راه‌اندازی سايت رسمی فدراسيون فوتبال گرفته شد.

مدير روابط عمومی فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با ايسنا، ادامه داد: در اين راستا به بررسی پيشنهادات مختلف در زمينه راه اندازی مناسبترين سيستم از نظر فنی و مالی پرداختيم كه در نهايت با هزينه‌ای مناسب، اقدام به ايجاد و راه‌اندازی آن نموديم.

علي جوادی با اشاره به وجود اطلاعات ملی، بين‌المللی، آرشيو بازيكنان فوتبال كشور و تيم‌های حاضر در مسابقات فوتبال باشگاه‌ها در رده‌های مختلف، خاطر نشان كرد: تمامی موارد مورد نياز در زمينه فوتبال در اين سايت پيش‌بينی شده است و پيش‌بينی مي‌شود، اغلب اطلاعيه‌ها به جز اطلاعيه‌های رسمی و دعوت نامه‌هايی كه مستقيما از طريق نمابر ارسال خواهد شد، از طريق اين شبكه به عنوان منبع رسمی فدراسيون فوتبال، انعكاس يابد كه در مجموع كار اطلاع رسانی را تسريع خواهد كرد.

جوادی با رد اين ادعا كه درآمدهای حاصل از تبليغات موجود در سايت به مدت چندين سال به شركت طراح شبكه اختصاص خواهد يافت، گفت: در آمدهای حاصل از تبليغات، به عنوان يكي از منابع تامين اعتبارات مورد نياز فدراسيون فوتبال در نظر گرفته شده و لذا با در نظر گرفتن هزينه طراحی و راه‌اندازی سايت، اين درآمدها مستقيما در اختيار فدراسيون فوتبال قرار خواهد گرفت.

مديرروابط فدراسيون فوتبال در پايان، اين شبكه را يكی از منابع ارتباطی ضروری با AFC دانست كه به دو زبان فارسی و انگليسی طراحی خواهد شد.

گزارش از خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)

XS
SM
MD
LG