لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۲۷

بليط های مسابقات فوتبال  يورو ۲۰۰۴  به معرض فروش گذاشته شد - 2003-04-29


بليط های مسابقات فوتبال قهرمانی " يورو ۲۰۰۴" در پرتغال به معرض فروش گذاشته شد. برگزارکنندگان اين مسابقات فرمهای درخواست بليط را در سايت انترنتی www.euro2004.com قرار داده اند. آنها قول داده اند که پروسه رسيدگی به فرمهای در خواستی شفاف و بيطرفانه باشد.

تا تاريخ ۱۶ ژوئن، امکان درخواست از طريق انترنت برای چهار بليط، برای هر گيم است. اما فقط يک گيم در روز. قيمت بليط ها از ۳۵ تا ۲۷۰ يورو، يا تقريباً از ۳۹ تا ۲۹۸ دلار است.

مدير تورنمنت، آنتونيو لارانجوAntonio Laranjo ، گفت که از٢/ ۱ ميليون بليط برای تمامی ۳۱ گيم، ۳۸ ٪ مستقيم به عموم فروخته خواهد شد،۹۳٪ در اختيار فدراسيون های فوتبال کشورها قرار خواهد گرفت و ١٣٪ برای اسپانسرها. ۵٪ ديگر برای وسائل ارتباط جمعی که بازيها را پوشش خبری ميدهند و سرانجام ۵٪ باقی مانده هم در اختيار شرکتهای خصوصی خواهد بود.

لارانجو افزود: جواب تمام فرمهای درخواستی تا ۳۱ جولای داده خواهد شد، که چند تا بليط برای متقاضی در نظر گرفته شده و قيمت آن چقدر ميباشد. اما بخاطر مسائل امنيتی خود بليطها تا دو هفته قبل از شروع بازيها بيرون داده نخواهد شد. تيمهائی از ۱۶کشور در مسابقات يورو ۲۰۰۴ شرکت خواهند داشت که از ۱۳ ژوئن تا ۴ جولای سال آينده برگزار خواهد شد.

XS
SM
MD
LG