لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۰۱

استمداد برای نجات جان قربانيان رجوی و صدام حسين - 2003-04-23


اطلاعيه افشاگرانه يکی از اعضای سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدين

با درود به مبارزات آزاديخواهانه ملت شريف ايران

خطاب به تمامی وجدانهای بيدار و انسانهای آزاديخواه

اينجانب اردشير پرهيزکاری عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدين و مسئول بخش تحقيقات در معاونت ارتباطات ارتش به اصطاح آزاديبخش بعد از 24 سال تلاش صادقانه برای آزادی و عدالت که بيش از 18 سال آن همکاری با سازمان مجاهدين و 15 سال حضور مستمر و حرفه ای در بخش نظامی اين سازمان در عراق بوده پس از روشن شدن اعمال ضد انسانی و تروريستی سازمان مجاهدين و کيش شخصيت و ديکتاتوری مطلق آقای رجوی در اين فرقه بعد از سالها انتقاد اصولی در چهارچوبهای تشکيلاتی سازمان و اعتراضهای مشروع و مسالمت آميز که پاسخی جز برخورد قهرآميز تشکيلات را نداشت در سال 1376 بطور کتبی استعفای خود را از عضويت در سازمان اعلام نمودم ولی با ضرب و شتم وحشيانه و فشارهای غير انسانی مرا به ماندن اجباری در عراق وادار کردند و پس از سالها آزار و اذيت و ضرب و شتم و شکنجه که موجب صدمات جبران نابذير روحی و جسمی و نقص عضو شد و پس از محاکمه نظامی بدون هيچ حق دفاعی ابتدا در زندانهای سازمان و انفرادی در شرايط غير انسانی نگهداری کردند.

و وقتی با عکس العمل و اعتصاب غذای نا محدودم مواجه شدند مرا چشم بسته و دست بسته به استخبارات (اطلاعات) عراق تحويل دادند. اما برخلاف خواسته و تصور آقای رجوی که فکر ميکرد من هم مانند بسياری ديگر از اعضا و مسئولين ناراضی سازمان در زندانهای عراق خواهم پوسيد سرنوشت چيز ديگری رقم زد و بعد از يک سال زندان و تحمل رنجهای متعدد چند ماه قبل خودم را به يکی از کشورهای امن رساندم.

اقای رجوی بازهم تيرش به سنگ خورد و نتوانست يکی از شاهدان جنايتهای ضدانسانی اش را همانند دهها نمونه مشابه سربه نيست کند. و اکنون که نجات بيدا کرده ام برای افشاء اين فرقه تروريستی و ضد بشری آماده ام و از تمامی وجدانهای بيدار بشری تقاضا ميکنم که با محکوم کردن اعمال ضد انسانی و تروريستی آقای رجوی و مسئولين بالای سازمان برای نجات جان ساير اعضای ناراضی که اکثريت بدنه سازمان و بخشی از سطوح فرماندهی را شامل ميشود در حد توان تلاش نمايند.

در اينجا بايد تاکيد کنم که استراتژی رجوی که روی تروريسم و خون سوار است هدفی جز قربانی کردن و به قتل رساندن اعضا و کادرهای سازمان در عراق که اکثرا ناراضی هستند و شاهدين سالها جرم و جنايت و خيانت رجوی و همکاری با ديکتاتور عراق صدام حسين بوده اند ندارد تا هم از دست آنها و افشاگريشان خلاص شود و هم با استفاده از خون آنها مجددا مظلوم نمايی و دجال بازی کند و برای خودش کسب حمايت نمايد.

بنابراين هر انسان آزاده و وجدان بيداری ميبايد نجات جان اين قربانيان را يک موضوع جدی و فوری تلقی کرده و حداکثر توان خود را برای جلوگيری از يک فاجعه انسانی که به نفع شخص رجوی است بکارگيرد.

اينجانب برای هر گونه اطلاع رسانی و تشريح جزئيات و عمق فاجعه برای افکار عمومی آمادگی دارم و در اطلاعيه های بعدی در اين رابطه جزئيات بيشتری را به اطلاع خواهم رساند.

اردشير پرهيزکاری عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدين 20/4/2003

XS
SM
MD
LG