لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۱۳

تبريک  نوروزی  پرزيدنت بوش - 2003-03-21


پيام نوروزی پرزيدنت بوش به آمريکائيان ايرانی تبار را، کاخ سفيد، در آستانه تحويل سال نو منتشر ساخت. آمريکائيان ايرانی تبار در بسياری از ايالت ها بخصوص در ايالت هائی نظير کاليفرنيا که اکثريتی از ايرانيان را در خود جای داده اند، با پهن کردن سفره هفت سين، اين سنت ايرانی را به همسايگان و دوستان و آشنايان آمريکائی خود نيز نشان دادند. پرزيدنت بوش در پيام شادباش خود، از نوروز به عنوان رويدادی خجسته نام برد که به ايرانيان فرصت ميدهد در کنار بستگان و دوستان، يکی از ميراث های غنی خود را گرامی بدارند و سالی برخوردار از شادی و برکت را آرزو کنند . پرزيدنت بوش گفت مراسم امسال در شرايطی برگزار ميشود که آمريکا و جهان با چالش هائی جديد روبرو شده است .

پرزيدنت بوش گفت همزمان با تلاش های جامعه بين المللی برای مقابله با دشواريها و استفاده از امکانات، پای بندی آمريکا به صلح، عدالت و برخورداری تمامی انسانها از فرصت ها و امکانات به قوت خود باقی است.

پرزيدنت بوش بر تلاش آمريکا برای بردن اميد و آزادی به مناطق آشوب زده جهان تاکيد گذاشت و گفت، همسرش لورا نيز در ابراز بهترين آرزوهای خود برای آمريکائيان ايرانی تبار و بستگان و دوستان آنان در ايران، با وی سهيم است.

XS
SM
MD
LG