لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۱۸

رئيس  هيات مديره  برنامه های  راديو- تلويزيونی و  اينترنتی صدای آمريکا  ميگويد ايرانيان  می توانند  در انتظار  برنامه های  تلويزيونی  بيشتری  باشند - 2003-03-01


رئيس هيات مديره برنامه های راديو- تلويزيونی و اينترنتی صدای آمريکا ميگويد ايرانيان می توانند در انتظار برنامه های تلويزيونی بيشتری باشند. جزئيات بيشتر را از گزارشی می شنويد که کاوه اديب خبرنگار برنامه تلويزيونی " فصل ديگر" برای بخش فارسی راديوی صدای آمريکا تهيه کرده است

کِنِت تام لينسون، رئيس هيات مديره برنامه های راديو- تلويزيونی و اينترنتی صدای آمريکا ديروز فعاليت های جاری و طرح های آتی صدای آمريکا را در سه زمينه تلويزيونی ، راديوئی و اينترنتی برای اعضای کميته روابط خارجی سنای آمريکا شرح داد . آقای تام لينسون در پاسخ به سناتورهائی که راجع به ايران پرسيدند، بر اهميت برنامه هائی تاکيد گذاشت که با هدف روشن ساختن هرچه بيشتر مردم ايران از سياست ها و خط مشی ها دولت آمريکا ، و نيز ارزش های رايج در جامعه آمريکا ، بخصوص از نظر دموکراسی و حقوق بشر ، از طريق راديو ، تلويزيون و اينترنت به ايران فرستاده ميشود .

آقای تام لينسون در پايان اين جلسه در پاسخ به سوال خبرنگار برنامه تلويزيونی " فصل ديگر " که از او پرسيد: مردم ايران بايد از صدای آمريکا چه انتظاری داشته باشند ؟ گفت:

پخش برنامه های قوی و موثر راديو- تلويزيونی ، مهم ترين موردی است که مردم ايران می توانند از صدای آمريکا انتظار داشته باشند .

آقای تام لينسون در عين حال قول داد که برنامه های تلويزيونی بيشتری برای مردم ايران پخش شود و گفت انعکاس وقايع روز آمريکا، و نحوه زندگی در اين کشور، بخصوص ارزش های رايج از نظر موکراسی و حقوق بشر ، مهمترين موضوع هائی است که بايد در برنامه های تلويزيونی صدای آمريکا برای مردم ايران مورد توجه قرار گيرد.

رئيس هيات مديره برنامه های راديوئی - تلويزيونی و اينترنتی دولت آمريکا ، برنامه های راديوئی را کماکان يکی از مهم ترين ابزارهای موثر برای نشر اطلاعات و پيام رسانی دانست و گفت پيدا کردن يک موج متوسط برای برنامه های بخش فارسی راديوی صدای آمريکا را در فهرست اولويت های خود قرار داده است و اميدوار است بزودی، با اختصاص چنين موجی ، زمينه را برای شنيدن بهتر صدای آمريکا در ايران مساعد سازد .

XS
SM
MD
LG